Biletomat Koncerty Mela Koteluk

Koncerty: Mela Koteluk

Bilety na koncert

Mela Koteluk

termin

Wt, 29 listopada 2016 godz. 20:00

miejsce

Sala Ziemi Poznań Congress Center
Głogowska 14, 60-734 Poznań

organizator

Good Taste Production sp. z o.o.

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Strefa C

Strefa C

dostępna do
Czw, 24 lis 2016 08:27

79 PLN

Wyprzedane


Strefa B

Strefa B

dostępna do
Czw, 24 lis 2016 08:27

89 PLN

Wyprzedane


Strefa A

Strefa A

dostępna do
Czw, 24 lis 2016 08:27

99 PLN

Wyprzedane 

📄Mela Koteluk ogłasza trasę koncertową „Zmienne tętno”

Mela Koteluk

Zaplanowany na 29. listopada koncert Meli Koteluk z przyczyn organizacyjnych zostaje przeniesiony z Sali Ziemi MTP do Sali Wielkiej CK Zamek. Data i godzina koncertu pozostają bez zmian, a zakupione bilety zachowują swoją ważność.


 

Dwa lata od premiery albumu „Migracje”, który w niespełna miesiąc pokrył się platyną, Mela rusza z cyklem koncertów w nowej oprawie muzycznej i wizualnej. „Zmienne tętno" jest klamrą zamykającą „Migracje". Pierwszy z trzynastu koncertów odbędzie się 12 listopada w gdańskim Teatrze Szekspirowskim, kolejne m.in. w Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach i Krakowie. Szczegóły wszystkich wydarzeń można znaleźć tutaj: https://www.fb.com/mela.koteluk/
Tytuł trasy pochodzi od zawartego na płycie „Migracje” skitu. „Ten krótki fragment między utworami wyznaczył nowy kierunek moich artystycznych poszukiwań” – mówi Mela Koteluk. – „Jest w nim pewna przewrotność. Niemiarowy rytm serca motywuje do szukania antidotum na burzliwą rzeczywistość. W muzyce można odnaleźć nową siłę do lepszego rozumienia rzeczywistości na wielu, często nieświadomych, poziomach.” Koncerty, wzbogacone o starannie przygotowaną oprawę wizualną, odbędą się w salach koncertowych, teatrach i filharmoniach o wybitnym potencjale akustycznym i estetycznym. Mela: „Lustrzany element scenografii w kształcie rozety przypomina portal i jest obietnicą przejścia w inny wymiar, pełen uważności i łagodności – moim zdaniem, wartości deficytowych świata. Nowe aranżacje będą lustrzanym odbiciem, a jednocześnie dekonstrukcją dotychczas znanych wersji utworów.”

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety na koncertową jesień w Poznaniu