Biletomat Koncerty Melody Gardot

Koncerty: Melody Gardot

Bilety na koncert

Melody Gardot

termin

Śr, 09 grudnia 2015 godz. 18:30

miejsce

COS Torwar
ul. Łazienkowska 6a, 00-449 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Sektor W

I Pula

dostępna do
Śr, 09 gru 2015 11:06

150 PLN

Wyprzedane


Sektor V

I Pula

dostępna do
Śr, 09 gru 2015 11:06

200 PLN

Wyprzedane


Płyta

I Pula

dostępna do
Śr, 09 gru 2015 11:06

250 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Melody Gardot na warszawskim Torwarze!

Melody Gardot

Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na jedyny polski koncert Melody Gardot! Wokalistkę zobaczyć będzie można 9 grudnia na warszawskim Torwarze.

wejście: 18:30, start: 20:00

Melody Gardot karierę rozpoczęła w dość niekonwencjonalny sposób. Muzykoterapia była jedną ze składowych jej rekonwalescencji po groźnym wypadku, jakiemu uległa w wieku 19 lat. Jednak po jej zakończeniu to właśnie muzyka stała się jej sposobem na życie. Od momentu debiutu w 2005 roku (album „Some Lessons: The Bedroom Sessions”) piosenkarka konsekwentnie zdobywa kolejne wyróżnienia. Śpiewa zarówno po angielsku jak i francusku, a jej płyty bez problemów osiągają status platynowych na całym świecie. W 2013 roku album „The Absence” był nominowany do nagrody Grammy. Jak przyznaje Gardot, wpływ na jej twórczość miał przede wszystkim dorobek artystów takich jak Janis Joplin, Judy Garland, Miles Davis czy Duke Ellington.

Na 2 czerwca zaplanowana jest premiera najnowszego albumu artystki – płyty „The Currency of Man”. Album ukaże się nakładem wytwórni Universal. Wydawnictwo promuje singiel „Preacherman”:http://www.vevo.com/watch/GBUV71500305, a nakręcony do niego teledysk stanowi poetycką interpretację historii Emmetta Tilla, czarnoskórego nastolatka zamordowanego w wieku 14 lat w Mississippi za flirt z białą kobietą.

Zapraszamy!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK