Biletomat Koncerty Poznań Mery Spolsky

Koncerty: Mery Spolsky

Bilety na koncert

Mery Spolsky

termin

Nd, 25 Luty 2018 godz. 19:00

miejsce

Meskalina
Stary Rynek , 61-772 Poznań

organizator

Go Ahead

Bilety


Standard

I PULA

dostępna do
So, 24 luty 2018 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄MERY SPOLSKY

Mery Spolsky

wejście: 18:00, start: 19:00

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Mery Spolsky! Artystka wystąpi 25 lutego w poznańskiej Meskalinie!

Mery Spolsky to muzyczny solo-performance i samozwańczy pop spolsky. Sama pisze teksty, komponuje muzykę, produkuje i aranżuje piosenki, projektuje ubrania, gra na gitarze. Czasem zdarzają się klawisze, ale tylko dlatego, że są czarno-białe. Moda Mery Spolsky to nieodłączny element jej występów. Do tej pory MERY można było zobaczyć na kilku festiwalach, m.in. poznańskim Enea Spring Break 2017, artystka wystąpiła również w roli supportu Imany w Poznaniu i na warszawskim Torwarze.

Pierwszy singiel oraz videoklip MERY SPOLSKY pt. "Miło Było Pana Poznać" pojawił się na początku czerwca. Trzy miesiące później premierę miał drugi singiel i klip pt. "Alarm", natomiast 15 września nakładem Kayaxu ukazał się debiutancki album MERY zatytułowany "Miło Było Pana Poznać". Zapraszamy na pierwszy samodzielny koncert Mery Spolsky w Poznaniu!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.