Biletomat Koncerty Michelle Gurevich - Warszawa

Koncerty: Michelle Gurevich - Warszawa

Bilety na koncert

Michelle Gurevich - Warszawa

termin

Wt, 21 listopada 2017 godz. 20:00

miejsce

Cafe Kulturalna
Plac Defilad 1, 00-901 Warszawa

organizator

Follow The Step

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 31 paź 2017 13:01

45 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 20 lis 2017 23:59

55 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 21 lis 2017 16:00

65 PLN

Wyprzedane 

📄Michelle Gurevich w Warszawie!

Michelle Gurevich

start: 20:00

występ rozpocznie się o godz. 22:00

„Majestatyczne motywy retro i rozbrajająca szczerość” – to idealne określenia, oddające charakter Michelle Gurevich, którą wielu może znać z występów pod pseudonimem Chinawoman.

Jej najnowsze wydawnictwo „New Decadence” to nastrojowe, intymne ballady, łączące w sobie mroczny realizm z humorem, zaś warstwa tekstowa cechuje się niezwykłą błyskotliwością i trafnością w opisywanych przez nią zdarzeniach. Michelle urodziła się jako córka baleriny Kirowskiej Akademii Baletu i inżyniera z Leningradu. Dorastała słuchając zbiorów ojca, składających się z nagrań ze Związku Radzieckiego i muzyki europejskiej lat 70. Jej twórczość nasuwa porównania z Nico, Leonardem Cohenem, czy radzieckimi gwiazdami piosenki, takimi jak młoda Ałła Pugaczowa, głosem natomiast przypomina Tanitę Tikaram. To ich wymienia jednym tchem jako największe inspiracje muzyczne, co zdaje się słyszeć w wielu autorskich produkcjach Michelle.

Na uwagę zasługuje nie tylko jej wdzięk, historia, a także muzyczne dokonania. Warto zwrócić uwagę na setki pochlebnych opinii i recenzji w jej kierunku m.in od Andrei Buharina z magazynu Rolling Stone, który napisał o niej w następującym sposób: „Od pierwszej nuty bezceremonialne chwyta za serce—ten rodzaj melancholii, który zawsze znajduje oddźwięk w rosyjskim sercu—i nigdy nie puszcza.” I miejmy nadzieje, że to samo uczucie towarzyszyć nam będzie podczas, a także po występie wokalistki na który już teraz pragniemy zaprosić Was wszystkich.

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty Michelle Gurevich

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK