Biletomat Koncerty MIKROMUSIC

Koncerty: MIKROMUSIC

Bilety na koncert

MIKROMUSIC

termin

Nd, 22 listopada 2015 godz. 19:00

miejsce

Klub Wytwórnia
ul. Łąkowa 29, 90-554 Łódź

organizator

Toya Studios Sp. z.o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard (miejsca stojące)

Standard (miejsca stojące)

dostępna do
So, 21 lis 2015 23:59

35 PLN

Wyprzedane

Standard (miejsca stojące)

Standard (miejsca stojące)

dostępna do
So, 21 lis 2015 23:59

30 PLN

Wyprzedane


Standard (miejsca stojące)

Standard (miejsca stojące)

dostępna do
Nd, 22 lis 2015 15:00

40 PLN

Wyprzedane

Standard (miejsca stojące)

Standard (miejsca stojące)

dostępna do
Nd, 22 lis 2015 15:00

35 PLN

Wyprzedane 

📄MIKROMUSIC w klubie Wytwórnia!

MIKROMUSIC
Natalia Grosiak
Dawid Korbaczyński
Robert Szydło
Robert Jarmużek
Adam Lepka
Łukasz Sobolak

MIKROMUSIC PREMIERA ALBUMU: „MATKA I ŻONY” już 25 września 2015 ! Wydawca: Warner Music Poland

„Matka i żony” to jedna z najbardziej energicznych płyt, które zespół nagrał do tej pory. - Poprzednie albumy niosły ze sobą dużą ilość melancholii, na tej płycie można znaleźć sporo humoru i przyspieszony rytm – opowiada Natalia Grosiak, wokalistka zespołu.

Nowa płyta Mikromusic ukaże się we wrześniu 2015 roku. Płytę zapowiada singiel pod tytułem „Krystyno” (premiera na początku sierpnia), we wrześniu zaś ukaże się singiel „Bezwładnie”, w którym gościnnie w duecie z Natalią zaśpiewał Skubas.

Kilka utworów, które znalazły się na płycie, stanowi również ścieżkę dźwiękową filmu „Chemia” w reżyserii Bartka Prokopowicza (Premiera filmu: 2.10.2015 (Polska), 4 lipca 2015 (świat)).

Autorem tekstów jest Natalia Grosiak. Jest również autorką muzyki, trzy utwory stworzyła sama, osiem we współpracy z kolegą z zespołu i producentem albumu - Dawidem Korbaczyńskim.

W Wytwórni wystąpią:
Natalia Grosiak – wokal
Dawid Korbaczyński – gitara
Robert Szydło - gitara basowa
Robert Jarmużek – piano
Adam Lepka - trąbka i instrumenty perkusyjne
Łukasz Sobolak - perkusja


Natalia Grosiak: - Płyta jest bardzo babska, opowiada o świecie kobiet, matek, żon. Matek, które tracą dzieci ("Piękny chłop"), które obawiają się, czy zrobiły dobrze, sprowadzając dziecko na taki okrutny świat ("Kostucha"), tak spragnionych miłości, że doprowadzają do śmierci ("Pocałuj pochowaj"). Śmierć na tej płycie jest kobietą: cyniczną, zlęknioną, doświadczoną i okrutną.

- Dla mnie płyta jest przede wszystkim pracą nad tekstem – opowiada wokalistka. - Pierwszy raz powstały piosenki wcale nieładne. Bo do tej pory chciałam pisać ładne piosnki. Teraz piosenki opowiadają historie, a ja nie dążę do tego, żeby było miło i przyjemnie.

O klipie „Krystyno”

Klip do "Krystyno" postał z niezwykle twórczym duetem: Konrad Aksinowicz, Wojtek Zieliński (reżyser i operator). Z Wojtkiem Zielińskim zespół miał przyjemność współpracować przy klipach do utworów „Sennik” i „Thank God I'm a Woman”.

Zdjęcia powstały na terenie Puszczy Kampinoskiej.

"A gdyby to był dziwny sen w którym rodzina zbiera się w malej miejscowości na stypie… jedzą przyszykowane jedzenie, rozmawiają… w garniturach, ale zbierają się, by iść na cmentarz by… wyciągnąć nagrobek i odkopać trumnę. By tę trumnę przytachać do miejsca, gdzie wcześniej była stypa i ją w odpowiednim momencie otworzyć… by zobaczyć kobietę... która budzi się i zaczyna… żyć…" – pierwsze słowa Konrada Aksinowicza, reżysera, po usłyszeniu utworu, a po których rozpoczęła się praca nad klipem.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty Mikromusic

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK