Biletomat Koncerty Łódź MIKROMUSIC NA DZIEŃ KOBIET

Koncerty: MIKROMUSIC NA DZIEŃ KOBIET

Bilety na koncert

MIKROMUSIC NA DZIEŃ KOBIET

termin

Pt, 08 Marzec 2019 godz. 20:00

miejsce

Klub Wytwórnia
ul. Łąkowa 29, 90-554 Łódź

organizator

Film Hotel

Bilety


Standard

I PULA

dostępna do
Pt, 08 luty 2019 16:29

60 PLN

Wyprzedane

Standard

I PULA

dostępna do
Pt, 08 luty 2019 16:29

55 PLN

Wyprzedane


Standard

II pula

dostępna do
Pt, 08 marz 2019 16:00

65 PLN

Wyprzedane

Standard

II pula

dostępna do
Pt, 08 marz 2019 16:00

60 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Mikromusic na Dzień Kobiet w Wytwórni

Mikromusic

BILETY ULGOWE PRZYSŁUGUJĄ:

Posiadaczom Karty Klubu Wytwórnia
Posiadaczom Karty Selgros Partner
Posiadaczom Elektronicznej Migawki MPK
Posiadaczom Karty Młodzi w Łodzi

Grali na najważniejszych polskich festiwalach i koncertowali za granicą. Na wiosnę powrócą w pełnym składzie na naszą scenę!

W Dzień Kobiet, czyli 8 marca, w Wytwórni wybrzmią utwory Mikromusic z ich ostatniej płyty oraz najpiękniejsze piosenki z wcześniejszego okresu twórczości zespołu.

Mikromusic to polski zespół, w którego twórczości słychać inspiracje słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Jednak ich muzyki nie da się jednoznacznie zaklasyfikować. Na przekór słownikowym definicjom wymyka się sztywnym zasadom, płynnie przechodzi od gatunku do gatunku. Artyści bawią się dźwiękiem i niosą słuchaczowi radość melodią oraz tekstem.

Na koncie mają sześć płyt studyjnych i trzy albumy koncertowe. Zespół został dwukrotnie nominowany do najważniejszej polskiej nagrody muzycznej, Fryderyków, w kategorii Alternatywna Płyta Roku, a teledyski do ich utworów wielokrotnie otrzymały wyróżnienia na takich festiwalach, jak Yach Film Festival, Camerimage czy Berlin Music Video Awards. Oglądalność teledysków Mikromusic na portalu Youtube sięga kilkudziesięciu milionów. Ostatnia płyta zatytułowana „Tak mi się nie chce” oraz wyprzedane sale koncertowe plasują grupę w gronie najbardziej popularnych zespołów w Polsce w 2018 roku.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.