Biletomat Koncerty Mira - Na obu brzegach tęczy

Koncerty: Mira - Na obu brzegach tęczy

Bilety na koncert

Mira - Na obu brzegach tęczy

termin

Wt, 27 października 2015 godz. 19:00

miejsce

Klub Wytwórnia
ul. Łąkowa 29, 90-554 Łódź

organizator

Toya Studios Sp. z.o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 27 paź 2015 16:00

30 PLN

Wyprzedane

Standard

Standard

dostępna do
Wt, 27 paź 2015 16:00

25 PLN

Wyprzedane 

📄Hołd dla Miry Kubasińskiej w Wytwórni!

Grażyna Łobaszewska, KGband, Andrzej Chochół, After Blues

W tym roku mija 10 lat od śmieci legendarnej postaci polskiego bluesa i rocka – Miry Kubasińskiej. Krzysztof Jerzy Krawczyk, lider zespołu KGBand, z którym wokalistka koncertowała pod koniec życia i nagrywała (nieukończoną) płytę, postanowił złożyć hołd artystce i zrealizować muzyczne widowisko, przypominające jej postać i repertuar.

 Na scenie Wytwórni wystąpi Grażyna Łobaszewska, wokalistka i kompozytorka, uwielbiana  m.in. za takie utwory, jak „Czas nas uczy pogody”, „Piosenka o ludziach z duszą”, „Brzydcy” czy „Gdybyś”.

„Mira – na obu brzegach tęczy” to widowisko muzyczne, w którym pożenione zostaną muzyka, słowo i obraz. W Wytwórni nie tylko usłyszmy piosenki, które zyskały nieśmiertelność dzięki Mirze Kubasińskiej, ale także zobaczymy wiele wyjątkowych zdjęć oraz nagrane fragmenty wypowiedzi artystki.

Muzyka Miry czy Breakoutów jest i będzie zawsze miała dużą liczbę odbiorców, dlatego myślę, że spektakl, który premierowo zaprezentujemy w tym roku, będzie wystawiany również w przyszłości – zapowiada Krzysztof Jerzy Krawczyk z KGBand

Opieki reżyserskiej nad przedsięwzięciem podjął się Piotr-Bogusław Jędrzejczak – na co dzień człowiek teatru, ale też twórca kilku autorskich festiwali.

Przy Łąkowej 29 będziemy gościć Andrzeja Chochóła, gitarzystę z Ostrowca Świętokrzyskiego, miasta, w którym urodziła się Mira Kubasińska i gdzie od dziewięciu lat organizowany jest festiwal jej imienia - Wielki Ogień.

W Wytwórni zagra również szczeciński After Blues - duet, brzmiący co najmniej jak trio. Leszek Piłat (bas, vocal, perkusja) i Waldemar Baranowski (gitara, instr. perkusyjne, vocal) zaserwują naszym gościom wysublimowanego, oszczędnie granego bluesa w balladowej otoczce.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK