Biletomat Koncerty Łódź Mira - Na obu brzegach tęczy

Koncerty: Mira - Na obu brzegach tęczy

Bilety na koncert

Mira - Na obu brzegach tęczy

termin

Wt, 27 października 2015 godz. 19:00

miejsce

Klub Wytwórnia
ul. Łąkowa 29, 90-554 Łódź

organizator

Toya Studios Sp. z.o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Wt, 27 paź 2015 16:00

30 PLN

Wyprzedane

Standard

I Pula

dostępna do
Wt, 27 paź 2015 16:00

25 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Hołd dla Miry Kubasińskiej w Wytwórni!

Grażyna Łobaszewska, KGband, Andrzej Chochół, After Blues

W tym roku mija 10 lat od śmieci legendarnej postaci polskiego bluesa i rocka – Miry Kubasińskiej. Krzysztof Jerzy Krawczyk, lider zespołu KGBand, z którym wokalistka koncertowała pod koniec życia i nagrywała (nieukończoną) płytę, postanowił złożyć hołd artystce i zrealizować muzyczne widowisko, przypominające jej postać i repertuar.

 Na scenie Wytwórni wystąpi Grażyna Łobaszewska, wokalistka i kompozytorka, uwielbiana  m.in. za takie utwory, jak „Czas nas uczy pogody”, „Piosenka o ludziach z duszą”, „Brzydcy” czy „Gdybyś”.

„Mira – na obu brzegach tęczy” to widowisko muzyczne, w którym pożenione zostaną muzyka, słowo i obraz. W Wytwórni nie tylko usłyszmy piosenki, które zyskały nieśmiertelność dzięki Mirze Kubasińskiej, ale także zobaczymy wiele wyjątkowych zdjęć oraz nagrane fragmenty wypowiedzi artystki.

Muzyka Miry czy Breakoutów jest i będzie zawsze miała dużą liczbę odbiorców, dlatego myślę, że spektakl, który premierowo zaprezentujemy w tym roku, będzie wystawiany również w przyszłości – zapowiada Krzysztof Jerzy Krawczyk z KGBand

Opieki reżyserskiej nad przedsięwzięciem podjął się Piotr-Bogusław Jędrzejczak – na co dzień człowiek teatru, ale też twórca kilku autorskich festiwali.

Przy Łąkowej 29 będziemy gościć Andrzeja Chochóła, gitarzystę z Ostrowca Świętokrzyskiego, miasta, w którym urodziła się Mira Kubasińska i gdzie od dziewięciu lat organizowany jest festiwal jej imienia - Wielki Ogień.

W Wytwórni zagra również szczeciński After Blues - duet, brzmiący co najmniej jak trio. Leszek Piłat (bas, vocal, perkusja) i Waldemar Baranowski (gitara, instr. perkusyjne, vocal) zaserwują naszym gościom wysublimowanego, oszczędnie granego bluesa w balladowej otoczce.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK