Biletomat Koncerty Warszawa MISTER D. + KRÓL

Koncerty: MISTER D. + KRÓL

Bilety na koncert

MISTER D. + KRÓL

termin

Pt, 06 marca 2015 godz. 20:00

miejsce

Basen Artystyczny / Opera OFF
Konopnickiej 6, 00-491 Warszawa

organizator

ART BASEN sp.z o.o. Spółka Komandytowa

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Czw, 05 mar 2015 23:59

40 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pt, 06 mar 2015 16:00

50 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Mister D. & Król

MISTER D. + KRÓL

Po raz pierwszy na jednej scenie dwie osobowości, które odważnie operują językiem ojczystym. Obydwoje zadebiutowali w nowych rolach w 2014 roku, choć debiutantami dawno nie są. Błażej Król zaczął podpisywać muzykę swoim nazwiskiem, a Dorota Masłowska z pisarki przedzierzgnęła się w garażowo-estradowego idola - Mister D.

KRÓL ma za sobą kolejny niesamowity rok. Po zamrożeniu duetu UL/KR popełnił solowy debiut i już po pierwszych koncertach z nowym zespołem wiadomo było, że forma w jego przypadku może tylko zwyżkować, a mądre głowy twierdziły, że nagrał najlepszą dotąd płytę. Ze swoją mieszanką elektronicznego popu spod znaku the XX i liryki porównywanej do dokonań Grzegorza Ciechowskiego trafił m.in. na Openera, OFF Festival czy Electronic Beats, a „Nielot” zawojował większość muzycznych podsumowań roku z 3. miejscem na liście Gazety Wyborczej na czele. Błażej nie zasypuje gruszek w popiele i na koncercie w Basenie będzie można usłyszeć nowy program, na który złożą się utwory z nagranego już następcy „Nielota”.

MISTER D. skazany był na kontrowersje, podobnie jak jego autorka. Wydana przez Galerię Raster płyta „Społeczeństwo Jest Niemiłe” uruchomiła lawinę komentarzy, a niewzruszona autorka porozumiewała się z publicznością wyłącznie za pomocą koncertów i teledysków. Viralowy potencjał obrazu do „Chleba” za sprawą gościnnego udziału Anji Rubik doceniły media światowe, a dyskusja o premierze klipu o wszystko mówiącym tytule „Tęcza” 11 listopada nie milknie do dziś. Mister D. pojawiał się w Warszawie w ramach wystawy, na deskach teatru, jako support Die Antwoord czy w kamienicy przed Ambasadą Rosyjską, czas więc najwyższy, by w pełnym anturażu, Artysta Roku wg. Onet.pl pojawił się w Basenie.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.