Biletomat Koncerty Warszawa MISTER D. + KRÓL

Koncerty: MISTER D. + KRÓL

Bilety na koncert

MISTER D. + KRÓL

termin

Pt, 06 marca 2015 godz. 20:00

miejsce

Basen Artystyczny / Opera OFF
Konopnickiej 6, 00-491 Warszawa

organizator

ART BASEN sp.z o.o. Spółka Komandytowa

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Czw, 05 mar 2015 23:59

40 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pt, 06 mar 2015 16:00

50 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Mister D. & Król

MISTER D. + KRÓL

Po raz pierwszy na jednej scenie dwie osobowości, które odważnie operują językiem ojczystym. Obydwoje zadebiutowali w nowych rolach w 2014 roku, choć debiutantami dawno nie są. Błażej Król zaczął podpisywać muzykę swoim nazwiskiem, a Dorota Masłowska z pisarki przedzierzgnęła się w garażowo-estradowego idola - Mister D.

KRÓL ma za sobą kolejny niesamowity rok. Po zamrożeniu duetu UL/KR popełnił solowy debiut i już po pierwszych koncertach z nowym zespołem wiadomo było, że forma w jego przypadku może tylko zwyżkować, a mądre głowy twierdziły, że nagrał najlepszą dotąd płytę. Ze swoją mieszanką elektronicznego popu spod znaku the XX i liryki porównywanej do dokonań Grzegorza Ciechowskiego trafił m.in. na Openera, OFF Festival czy Electronic Beats, a „Nielot” zawojował większość muzycznych podsumowań roku z 3. miejscem na liście Gazety Wyborczej na czele. Błażej nie zasypuje gruszek w popiele i na koncercie w Basenie będzie można usłyszeć nowy program, na który złożą się utwory z nagranego już następcy „Nielota”.

MISTER D. skazany był na kontrowersje, podobnie jak jego autorka. Wydana przez Galerię Raster płyta „Społeczeństwo Jest Niemiłe” uruchomiła lawinę komentarzy, a niewzruszona autorka porozumiewała się z publicznością wyłącznie za pomocą koncertów i teledysków. Viralowy potencjał obrazu do „Chleba” za sprawą gościnnego udziału Anji Rubik doceniły media światowe, a dyskusja o premierze klipu o wszystko mówiącym tytule „Tęcza” 11 listopada nie milknie do dziś. Mister D. pojawiał się w Warszawie w ramach wystawy, na deskach teatru, jako support Die Antwoord czy w kamienicy przed Ambasadą Rosyjską, czas więc najwyższy, by w pełnym anturażu, Artysta Roku wg. Onet.pl pojawił się w Basenie.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK