Biletomat Koncerty Miuosh - FDG ORKIESTRA

Koncerty: Miuosh - FDG ORKIESTRA

Bilety na koncert

Miuosh - FDG ORKIESTRA

termin

Pt, 01 kwietnia 2016 godz. 21:00

miejsce

Blue Note
ul. Kościuszki 79, 61-891 Poznań

organizator

Blood Brothers Art Agency

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 18 lut 2016 19:02

34 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 31 mar 2016 17:07

39 PLN

Wyprzedane


OSTR (19.03) + MIUOSH (01.04)

OSTR (19.03) + MIUOSH (01.04)

dostępna do
Czw, 31 mar 2016 17:07

70 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 01 kwi 2016 17:00

45 PLN

Wyprzedane 

📄Miuosh z nowym projektem w Blue Note

Miuosha - FDG ORKIESTRA

SPRAWDŹ TAKŻE: OSTR - ŻYCIE PO ŚMIERCI PREMIERA

19.03 - ESKULAP POZNAŃ


 

Miuosh, właściwie Miłosz Paweł Borycki - raper i producent muzyczny. Reprezentant śląskiego rapu. W swoich tekstach często podkreśla swoje przywiązanie do tego miejsca - przede wszystkim do Katowic. Debiutował singlem "Ciężko lekko żyć" nagranym z grupą Projektor.

Nowy projekt, FDG ORKIESTRA to projekt, który z bogatego dorobku muzycznego Miuosha wydobył to co najlepsze, podkręcił brzmienie każdego singla do maksimum mocy, a niektórymi rearanżacje

utworów katowickiego rapera pokazują, że nawet grane juz tysiące razy utwory, których liczniki odsłuchań w internecie dawno już przekroczyły miliony, mogą uderzać w zupełnie nowy i świeży sposób.

Miuosh rozpoczął solową karierę w 2007 roku. Jego album "Projekcje" był pierwszym krążkiem wydanym pod banerem wytwórni Fandango Records, której jest założycielem. Kolejna solowa płyta Miuosha - "Pogrzeb" pojawiła się w sklepach w 2009 roku. Dwa lata później raper nagrał 3. autorski album - "Piąta strona świata". Jego najnowsza płyta pt. "Prosto przed siebie" (premiera 20 października 2012) odniosła spory sukces. Gościnnie wystąpił na niej m.in. Bisz, Pyskaty oraz W.E.N.A.

W 2015 ukazał się album z katowickiego koncertu w Sali NOSPR, na którym połączenie klasyki i hop-hopu, pokazało, że to tylko dwa pozornie nie pasujących do siebie światy. Bohaterem koncertu był Miuosh i utwory z jego ostatnich płyt, przearanżowane jednak na klasyczną nutę. Odpowiedzialny za to był Jimek czyli Radzimir Dębski, który razem z symfonikami katowickiej NOSPR stworzył nową hip-hopową jakość.

07.10 premierę ma najnowszy album Miuosh „Ulice Bogów”, w całości wyprodukowany przez jednego producenta - Fleczera. Tym razem wśród gości nie znajdziemy nikogo z przedstawicieli sceny rapowej, usłyszymy natomiast formację The Voices, Kasię Golomską i... Budkę Suflera.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!