Biletomat Koncerty Miuosh - FDG ORKIESTRA

Koncerty: Miuosh - FDG ORKIESTRA

Bilety na koncert

Miuosh - FDG ORKIESTRA

termin

Pt, 01 kwietnia 2016 godz. 21:00

miejsce

Blue Note
ul. Kościuszki 79, 61-891 Poznań

organizator

Blood Brothers Art Agency

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 18 lut 2016 19:02

34 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 31 mar 2016 17:07

39 PLN

Wyprzedane


OSTR (19.03) + MIUOSH (01.04)

OSTR (19.03) + MIUOSH (01.04)

dostępna do
Czw, 31 mar 2016 17:07

70 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 01 kwi 2016 17:00

45 PLN

Wyprzedane 

📄Miuosh z nowym projektem w Blue Note

Miuosha - FDG ORKIESTRA

SPRAWDŹ TAKŻE: OSTR - ŻYCIE PO ŚMIERCI PREMIERA

19.03 - ESKULAP POZNAŃ


 

Miuosh, właściwie Miłosz Paweł Borycki - raper i producent muzyczny. Reprezentant śląskiego rapu. W swoich tekstach często podkreśla swoje przywiązanie do tego miejsca - przede wszystkim do Katowic. Debiutował singlem "Ciężko lekko żyć" nagranym z grupą Projektor.

Nowy projekt, FDG ORKIESTRA to projekt, który z bogatego dorobku muzycznego Miuosha wydobył to co najlepsze, podkręcił brzmienie każdego singla do maksimum mocy, a niektórymi rearanżacje

utworów katowickiego rapera pokazują, że nawet grane juz tysiące razy utwory, których liczniki odsłuchań w internecie dawno już przekroczyły miliony, mogą uderzać w zupełnie nowy i świeży sposób.

Miuosh rozpoczął solową karierę w 2007 roku. Jego album "Projekcje" był pierwszym krążkiem wydanym pod banerem wytwórni Fandango Records, której jest założycielem. Kolejna solowa płyta Miuosha - "Pogrzeb" pojawiła się w sklepach w 2009 roku. Dwa lata później raper nagrał 3. autorski album - "Piąta strona świata". Jego najnowsza płyta pt. "Prosto przed siebie" (premiera 20 października 2012) odniosła spory sukces. Gościnnie wystąpił na niej m.in. Bisz, Pyskaty oraz W.E.N.A.

W 2015 ukazał się album z katowickiego koncertu w Sali NOSPR, na którym połączenie klasyki i hop-hopu, pokazało, że to tylko dwa pozornie nie pasujących do siebie światy. Bohaterem koncertu był Miuosh i utwory z jego ostatnich płyt, przearanżowane jednak na klasyczną nutę. Odpowiedzialny za to był Jimek czyli Radzimir Dębski, który razem z symfonikami katowickiej NOSPR stworzył nową hip-hopową jakość.

07.10 premierę ma najnowszy album Miuosh „Ulice Bogów”, w całości wyprodukowany przez jednego producenta - Fleczera. Tym razem wśród gości nie znajdziemy nikogo z przedstawicieli sceny rapowej, usłyszymy natomiast formację The Voices, Kasię Golomską i... Budkę Suflera.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK