Biletomat Koncerty Molesta Ewenement

Koncerty: Molesta Ewenement

Bilety na koncert

Molesta Ewenement

termin

Czw, 18 grudnia 2014 godz. 20:00

miejsce

1500m2 do wynajęcia
Ul. Emilii Plater 29, 00-688 Warszawa

organizator

1500m2

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 18 gru 2014 17:00

27 PLN

Wyprzedane 

📄Koncert Molesta Ewenement w 1500m2

Molesta Ewenement
Dj B
+ goście:
Nastyk
Kritaczi
Wigor Trojak
Stasiak
Wiciu
Vienio
Temzki
Siuwax
TZWM
Ward
Łysonżi Dżonson

Koncerty Molesty u nas uznawane są za legendarne dlatego nie mogliśmy odmówić sobie przyjemności ponownego ich zaproszenia do 1500m2! Okazja do przyjścia jest tym większa, że będzie to ostatni hip hopowy koncert w murach 1500m2! Premierowo będziecie mogli zobaczyć klip "Tu na Ursynowie 2".

MOLESTA EWENEMENT

W 1994 roku gdzieś między podwórkami dzielnic Ursynowa i Służewca powstał projekt Mistik Molesta. Włodi i Vienio w domowym studiu Dja Volta nagrywają pierwsze kawałki. Niedługo potem debiutują na składance Smak Beat Records kawałkiem pt. „Osiedlowe akcje”. Dobre recenzje i pozytywne reakcje otoczenia motywują chłopaków do nagrania całego krążka. W 1997 roku ukazuję się pierwszy album „Skandal”. Materiał ujawnia oblicze ulicznego rapu wyznaczając nowy kierunek w polskim Hip-Hop’ie. Płyte produkuje wraz z chłopakami dj Volt a w kawałkach pojawiają się gościnnie Pele, Wilku, Kaczy i Hada. Następny rok to kolejny materiał.

W 1998 ukazuje się druga płyta „Molesta Ewenement” a jej tytuł zostaje oficjalnie nazwą zespołu. Ewenement rozpoczyna działalność koncertową i od samego początku na scenie towarzyszą im Pele, Wilku i Kaczy.
Trzeci album „Taka płyta..” wydany w 2000 roku powoduje zmiany. Kaczy wraz z Hadą tworzą Proceder a Wilku z Pelsonem dołączają oficjalnie do składu Molesty. W między czasie w różnych konfiguracjach występują na składankach Dja Volta. Album „Taka płyta...” realizowany jest już jednak bez udziału Volta. Molesta podejmuje współpracę z Majkim i Korzeniem realizując nagrania w Studiu Schron.

Następnym owocem kooperacji jest album producencki „Radio 5G FM”. Na płycie pojawia się mnóstwo gości: WNB, Peel Motyw, Koras, Fu, Pono, Wilku, Bilon i oczywiście twórcy warstwy muzycznej Włodi, Vienio i Pelson. Kolejne lata to czas solowych projektów. Vienio i Pelson wydają pierwszą część serii „Autentyk”, Włodi solówkę „Jak nowo narodzony” a Wilku z Bilonem wchodzą do studia realizować „Klucz” Hemp Gru .

W 2004 ukazuje się kolejna część „Autentyk”, album Hemp Gru i druga solowa płyta Włodiego „W”. Kolejny rok to ostatnia część trylogii Autentyk oraz plany i realizacja autorskiej płyty Peslona „Sensi”. W 2006 Molesta powraca do studia i nagrywa czwartą płytę ”Nigdy nie mów nigdy”, która jest kontynuacja pierwotnej stylistyki. Płyta otrzymuje Status Złotej. Następnie z zespołu odchodzi Wilku (2007) i kształtuje się ostateczny skład grupy, którą finalnie tworzą Vienio, Włodi, Pelson oraz DJ B.Kolejny album grupy „Molesta i Kumple” to kolejna Złota Płyta w dorobku zespołu. Później pojawiają się jeszcze dwa koncertowe wydawnictwa. Kolejne lata to wydawnictwa solowe Pelsona (3854 i 3 Kroki EP), Vienia (Etos 2010, Vienio vs West Side Crew, wydany w 2013 Profil Pokoleń oraz tegoroczny Etos 2) oraz nowy solowy album Włodiego pt. Wszystko z Dymem., którego premiera przypada na 29 sierpnia.

Więcej:
FB Molesta: https://www.facebook.com/molestaofficial?fref=ts
YouTube Molesta: http://www.youtube.com/user/MOLESTAtv/videos

1500m2
ul. Solec 18, Warszawa

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.