Biletomat Koncerty Poznań MoMo + Maja Koman

Koncerty: MoMo + Maja Koman

Bilety na koncert

MoMo + Maja Koman

termin

So, 14 marca 2015 godz. 21:00

miejsce

Ptapty
27 Grudnia 8/10, 61-737 Poznan Poznań

organizator

iKapa

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
So, 14 mar 2015 16:00

10 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄MoMo zagra w klubie Ptapty

MoMo + Maja Koman

Zespół MoMo działa od pięciu lat i "zakwaterował się" w nurcie muzycznym artpop. Od wydania debiutanckiej płyty pt. MoMo, zespół zbiera pochlebne opinie wśród dziennikarzy muzycznych. Piotr Metz docenił ich za teksty, zabawę gatunkiem i za dobrą, przemyślaną produkcję, a Piotr Stelmach (także z radiowej Trójki) powiedział o nich: "Ania Ołdak i Michał Marecki nagrali świetną, popową płytę. To muzyka, której polskich reprezentantów w ostatnich latach trudno obronić, ale w Ich przypadku staję w pierwszym szeregu jako lobbysta".

Od początku istnienia MoMo przykłada ogromną wagę do warstwy tekstowej, która - jak określa zespół - jest zadziorna i intrygująca. Do współpracy nad utworami udało im się zaprosić jednych z najbardziej cenionych obecnie tekściarzy: Annę Saraniecką (autorka tekstów piosenek Renaty Przemyk), Radosława Łukasiewicza (lider zespołu Pustki), tegorocznego laureata Paszportu Polityki PabloPavo, Jana Piętkę oraz Igara Spolskiego. Teksty okraszone są muzyką, która łączy takie gatunki jak ambitny pop, nowoczesne elektro, klasyczne ska i indie.

Oprócz pracy nad nowym krążkiem Ania Ołdak stworzyła odrębny projekt muzyczny NeoMoMo, w którym występują artyści reprezentujący różne środowiska muzyczne. W pierwszej odsłonie mogliśmy posłuchać Meli Koteluk i Mariki, które wykonywały swoje utworu w duecie przy akompaniamencie harfy, wiolonczeli oraz instrumentów perkusyjnych.

MoMo powołali do życia wokalistka Ania Ołdak oraz producent Michał Marecki.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK