Biletomat Koncerty MROZU – CENTRALNE OTRZĘSINY ŚWIEŻAKÓW

Koncerty: MROZU – CENTRALNE OTRZĘSINY ŚWIEŻAKÓW

Bilety na koncert

MROZU – CENTRALNE OTRZĘSINY ŚWIEŻAKÓW

termin

So, 15 października 2016 godz. 20:00

miejsce

Klub Stodoła
ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

organizator

Stodoła

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 14 paź 2016 15:00

40 PLN

Wyprzedane 

📄Mrozu w klubie Stodoła!

MROZU

19:30 otwarcie klubu
20:00 rozpoczęcie imprezy
22:00 koncert MROZU

Najważniejsza i najbardziej wyczekiwana impreza wszystkich Studentów I roku Politechniki Warszawskiej i nie tylko! Już 15 października (sobota) w klubie Stodoła odbędzie się najlepsza otrzęsinowa impreza w Warszawie.

COŚ, czyli Centralne Otrzęsiny Świeżaków to wydarzenie przede wszystkim dla Studentów I roku. Ale zapraszamy wszystkich bez wyjątku, gdyż zapowiada się naprawdę mega wieczór!
Zapewnimy Wam wiele atrakcji m.in.:
* tor otrzęsinowy (do wygrania atrakcyjne nagrody, w tym koszulki COŚ)
* animacje w tłumie
* znakomita zabawa o którą zadba Nasz DJ: Odnaleziony w 119, a także główny punkt wieczoru…specjalnie dla Was koncert zagra MROZU !!!

Ale to nadal nie wszystko! Organizatorzy zadbają o to abyście tego wieczoru poczuli prawdziwy studencki klimat. Nie czekajcie, zbierajcie znajomych i kupujcie bilety na to COŚ! Koniecznie obserwujcie uważnie fanpage COŚ, wypatrujcie konkursów i zdobywajcie fantastyczne nagrody! https://www.facebook.com/cospw

Widzimy się w Stodole i pamiętajcie, niech COŚ będzie z Wami!
Otrzęsiny są ostatnią imprezą z cyklu "Orientuj się". Pierwszą jest Integracyjne Kino pod Chmurką, a drugą Piknik SSPW. Zachęcamy do uczestnictwa we wszystkich imprezach. Będąc na nich zdobywacie pieczątki, dzięki nim bierzecie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród!

MROZU
Absolwent Zespołu Szkół nr 6 im. Agnieszki Osieckiej we Wrocławiu. Uczęszczał do klasy o profilu teatralnym, rozwijając jednocześnie swoje umiejętności wokalne. Występował w młodzieżowych musicalach w Teatrze Lalek we Wrocławiu oraz w Centrum Sztuki Impart. Jest również laureatem konkursu Agnieszki Osieckiej „Bardzo Wielka Woda”. Początkowo współpracował z członkiem wrocławskiego zespołu hip-hopowego Majestat – Wozem. Wspólnie stworzyli utwór „Jestem Imprezą”. Łukasz Mróz współpracował ponadto m.in. z takimi wykonawcami jak: DJ Kenneth (Holandia), Mr. Kinglover (Jamajka), Natural Dread Killaz, Jamal, EastWest Rockers, Bob One, Junior Stress, Molesta Ewenement, K.A.S.T.A., Lilu, Wice Wersa oraz WhiteHouse.
W 2009 ukazał się jego debiutancki album zatytułowany „Miliony monet”. Poza solową płytą jego głos oraz beaty można usłyszeć na płytach czołowych polskich raperów oraz wykonawców reggae. W 2010 roku wziął udział w jedenastej edycji programu Taniec z gwiazdami. Jego partnerką taneczną była Aneta Piotrowska. Odpadli w trzecim odcinku, zajmując 11. miejsce. W tym samym roku Mrozu otrzymał nominację do nagrody MTV Europe Music Awards w kategorii Najlepszy polski wykonawca. Wokalista był także nominowany do nagród: Eska Music Awards, VIVA Comet Awards, Superjedynki oraz Złote Dzioby.
11 marca 2014 roku nakładem Warner Music Poland ukazał się trzeci album studyjny piosenkarza zatytułowany „Rollercoaster”

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!