Biletomat Koncerty Muchy "Powracająca FALA"

Koncerty: Muchy "Powracająca FALA"

Bilety na koncert

Muchy "Powracająca FALA"

termin

Nd, 06 grudnia 2015 godz. 20:00

miejsce

Blue Note
ul. Kościuszki 79, 61-891 Poznań

organizator

P.W. Events

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 05 gru 2015 23:59

34 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 06 gru 2015 17:00

39 PLN

Wyprzedane 

📄Muchy prezentują album „Powracają FALA” w Blue Note

Muchy

Trzydzieści lat po powstaniu słynnego filmu Piotra Łazarkiewicza „FALA” Muchy prezentują album „Powracają FALA”. Są to nowe aranżacje kultowych już kawałków TILT, Izrael, Aya RL czy Republiki, uzupełnione świetną audiowizualizacją rodem z Jarocina drugiej połowy lat osiemdziesiątych. Poznańska premiera albumu będzie miała miejsce już 6 grudnia w klubie Blue Note.

Latem 1985 Piotr Łazarkiewicz pojechał do Jarocina, aby nakręcić film o festiwalu. W przypadku tego reżysera nie mogło skończyć się na bezrefleksyjnej relacji. Efektem tej podróży jest „FALA” niezwykły muzyczny dokument o odwiecznej walce pokoleń „młodzi vs starzy” i „lud kontra władza” podszytej ówczesną sytuacją polityczną w Polsce. Ścieżkę dźwiękową tamtych wydarzeń napisały Republika, TILT,Izrael czy Madame i Aya RL – dawne zespoły Roberta Gawlińskiego i Pawła Kukiza – ówczesnych debiutantów.

Trzydzieści lat później Muchy zagrały na żywo w Jarocinie muzykę z filmu Łazarkiewicza. Piosenki nie straciły przez lata nic ze swojej mocy. Zyskały za to aktualną siłę przekazu dzięki świetnym, uwspółcześnionym aranżacjom.

Ten album to zapis letniej nocy podczas festiwalu w Jarocinie w lipcu 2015. Audiowizualne widowisko koncertowe Much wzbudziło zachwyt festiwalowej publiczności,a także obecnych w Jarocinie muzyków Republiki i Magdaleny Łazarkiewicz – żony reżysera "FALI".

To muzyczna podróż do czasów,kiedy buntować się było łatwiej, bo żyć było trudniej i niezwykła wycieczka przez trzy dekady polskiej muzyki.

Program koncertu:

1. POGO II (AYA RL)
2. ULICA (AYA RL)
3. GDYBY NIE SZERSZENIE (MADAME)
4. NIE PODDAWAJ (IZRAEL)
5. KOMISARIAT (1984)
6. O JAKI DZIWNY, DZIWNY, DZIWNY (TILT)
7. COŚ POZYTYWNEGO (TILT)
8. MOJA KREW (REPUBLIKA)
9. NASZA ŚCIANA (AYA RL)
10. RZEKA MIŁOŚCI, MORZE RADOŚCI, OCEAN SZCZĘŚCIA (TILT)

Koncert jest jednocześnie premierą albumu, który tego dnia będzie można nabyć na CD i płycie winylowej w specjalnej cenie wraz z autografami muzyków.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK