Biletomat Koncerty Muzyczny Życiorys Franka Sinatry

Koncerty: Muzyczny Życiorys Franka Sinatry

Bilety na koncert

Muzyczny Życiorys Franka Sinatry

termin

Nd, 14 czerwca 2015 godz. 17:00

miejsce

Synagoga Pod Białym Bocianem
Włodkowica 7, 50-072 Wrocław

organizator

Classic Pop Art

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia Muzyczny Życiorys Franka Sinatry w innym terminie i miejscu.
 

📄Muzyczny Życiorys Franka Sinatry

Porywający spektakl muzyczny, powstały w wyniku fascynacji życiem i twórczością legendarnego amerykańskiego piosenkarza i aktora Franka Sinatry – wokalisty obdarzonego magicznym i pełnym emocji głosem.

Podczas widowiska, muzyka przenosi nas do Las Vegas lat 50 tych i 60 tych, w których to królowały jazz i swing a piosenkarz  święcił swoje największe sukcesy artystyczne. Frank Sinatra przez dziesięciolecia był jedną z najważniejszych postaci na ” rozrywkowej ” mapie Ameryki. Jego życie to oszałamiająca kariera, popularność, pieniądze i najpiękniejsze kobiety Hollywood. Źródeł inspiracji wokalnych tego niekwestionowanego mistrza o korzeniach sycylijskich poszukamy w kolebce włoskich brzmień słuchając fragmentów  muzyki klasycznej z oper  V. Belliniego, G. Pucciniego i R. Leoncavallo.

Nie brak muzyki filmowej, która wprowadzi nas w klimat intrygujących, nie do końca udowodnionych, kontaktów artysty ze środowiskiem mafii sycylijskiej. Usłyszeć można najpopularniejsze utwory m. in.  „My Way”, „New York, New York”, „Strangers In The Night”  w imponujących aranżacjach.

Pomysł, produkcja, reżyseria, kierownictwo artystyczne: Piotr Adam Nowak Premiera Muzycznego Życiorysu Franka Sinatry odbyła się w Teatrze J. Słowackiego w Krakowie. Dodatkowo nasze widowisko muzyczne odniosło sukces podczas zeszłorocznej edycji  Life Festival Oświęcim 2014.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK