Biletomat Koncerty Poznań Me Myself And I

Koncerty: Me Myself And I

Bilety na koncert

Me Myself And I

termin

So, 02 maja 2015 godz. 19:00

miejsce

Oczy
ul. Dominikańska 7a, 61-762 Poznań

organizator

Oczy

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
So, 02 maj 2015 16:00

25 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Koncert Me Myself And I w klubie Oczy

My Myself And I

W ramach Poznań za pół ceny 2015 2-go maja zapraszamy do Oczy Poznań na koncert Me Myself And I!

To jeden z najbardziej wyrazistych zespołów polskiej sceny muzycznej, z wieloma sukcesami, uparcie realizujący swoją własną, konsekwentną ścieżkę kreacji dźwięku. To zespół fascynujący, niepokojący, świeży i bardzo popularny. Potrafi zapełnić każdą salę koncertową, wyprzedać bilety do ostatniej sztuki i dać przy tym tak niepowtarzalny koncert, że widzowie długo jeszcze po jego zakończeniu domagać się będą ponownego wyjścia na scenę.

Tak było też podczas ostatniej trasy „DO NOT COVER!”. Mają za sobą występy z tuzami światowej sceny jazzowej (m.in.: Bobby Mcfferin, L.Wright, Tricky, R. Bona, L. Możdżer), są gośćmi dużych ogólnopolskich festiwali (wykonali brawurowo Mazurka na koncercie z okazji objęcia przez Polskę unijnej prezydencji), koncertowali przed Dalajlamą podczas jego pobytu we Wrocławiu, a jeden z ich utworów znalazł się na ścieżce dźwiękowej do gry Wiedźmin.

Oprócz niewątpliwego sukcesu w talent show „Mam talent” rok 2012 przyniósł im także sporo sukcesów. Byli laureatami polsatowskiego koncertu Trendy 2012 wyłonieni obok szczęśliwej 9 z ponad 500 zgłoszeń. W marcu ukazał się drugi autorski album tria "Do Not Cover!", otrzymując sporo dobrych recenzji. Majowa trasa po USA okazała się dużym sukcesem, zyskując rzesze nowych fanów, a chicagowski koncert zakończył się owacją publiczności i aż trzema bisami.

Dotychczas wydali trzy płyty:

„Takadum”
„Takadum! Met Remixers”
„Do Not Cover!”

Vocal Groove, A Capella, Human Beatbox:

Magdalena Pasierska
Michał Majeran
Karol Gizmo Giżewski

http://www.memyselfandi.pl/

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK