Biletomat Koncerty Natalia Nykiel - Scenografia / Lupus Electro Live Tour

Koncerty: Natalia Nykiel - Scenografia / Lupus Electro Live Tour

Bilety na koncert

Natalia Nykiel - Scenografia / Lupus Electro Live Tour

termin

Czw, 22 października 2015 godz. 19:00

miejsce

Klub Scenografia
Zachodnia 81/83, 90-402 Łódź

organizator

Scenografia Klub & Kawiarnia

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 11 wrz 2015 10:53

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 21 paź 2015 23:59

35 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 22 paź 2015 16:00

40 PLN

Wyprzedane







 

📄Natalia Nykiel w Scenografii!

Natalia Nykiel

Otwarcie drzwi - 19:00

Rozpoczęcie koncertu - 20:00

Natalia Nykiel szturmem wdarła się na muzyczną scenę. Po premierze jej debiutanckiej płyty „Lupus Electro” jasnym stało się, że właśnie takiego głosu w Polsce brakowało, a miliony odsłon jej teledysków oraz frekwencja na koncertach potwierdziły rokowania krytyków, że Nykiel zapełnia trwającą od wielu lat na rodzimym rynku lukę – nie oglądając się na obowiązujące trendy otworzyła nowy, od dawna wyczekiwany rozdział na gruncie polskiego electro popu. Na jej debiut składają się utwory, do stworzenia których zaprosiła najbardziej niepokornych twórców tego nurtu - produkcję płyty powierzyła Foxowi (odpowiedzialnemu m.in. za muzykę i produkcję płyt Marii Peszek). Na wyjątkowy - zawieszony gdzieś pomiędzy neonową nowoczesnością, a dzikością natury - klimat płyty złożyły się także doskonałe teksty napisane przez Katarzynę Nosowską, Budynia z zespołu Pogodno, Paulinę Przybysz, Bunia z zespołu Dick 4 Dick, Karolinę Kozak oraz samą Natalię.

Artystka konsekwentnie buduje swoją markę̨ podejmując szereg niestandardowych kroków, czym zaskarbiła sobie sympatię fanów. Jednym z takich działań było wydanie remixów wybranych utworów z ”Lupus Electro”. Zremixowanie Nykiel powierzyła najciekawszym producentom sceny elektronicznej i hip-hopowej: Envee’iemu, Kubie Karasiowi (Ipnops) z zespołu The Dumplings, Fonai, R.A.U, w którego remixie słyszymy featuring ze Stasiakiem, Pawbeatsowi oraz Pati Yang! Wydana dotąd jedynie w formie projektu audio-wizualnego EPka z remixami zostanie po raz pierwszy wydana w formie fizycznej i znajdzie się na dwupłytowej edycji specjalnej “Lupus Electro Deluxe Edition”, której premiera już 11.09.2015!

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty Natalia Nykiel









Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK