Biletomat Koncerty New Model Army

Koncerty: New Model Army

Bilety na koncert

New Model Army

termin

So, 08 października 2016 godz. 19:00

miejsce

U Bazyla
ul. Norwida 18A, Poznań

organizator

P.W. Events

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 07 paź 2016 23:59

65 PLN

Wyprzedane 

📄New Model Army zagra w Poznaniu

New Model Army

Z przyjemnością zapraszamy na koncerty brytyjskiej formacji New Model Army! Zespół wystąpi 8 października w Poznaniu (U BAzyla). Kapela przyjedzie do naszego kraju w ramach trasy promującej najnowszy album zatytułowany "Winter", którego premiera planowana jest na 26 sierpnia.

New Model Army to kultowy zespół, powstały w 1980 roku w Bradford. Autorzy takich kawałków jak "Vagabonds", "51st State", czy "Small Town England" sprzedali już ponad półtora miliona egzemplarzy płyt mimo, że ich single nigdy nie trafiały na listy przebojów. Za najlepsze albumy w dyskografii New Model Army uznaje się "No Rest For The Wicked" oraz "Thunder and Consolation", a ich koncerty charakteryzują się starannymi aranżacjami dopracowanymi do perfekcji. W 2010 roku zespół świętował trzydziestą rocznicę istnienia. Trasa koncertowa z 2013 roku, podczas której NMA odwiedzili także Polskę, była świetną okazją do promocji czternatego w dorobku albumu "Between Dog and Wolf".

Zupełnie nowa płyta zespołu, którego liderem jest charyzmatyczny wokalista Justin Sullivan, będzie według członków formacji wydawnictwiem przemyślanym i dopracowanym, zawierającym 13 świeżych, intensywnych i emocjonalnych utworów.

https://www.facebook.com/NewModelArmyOfficial/
http://www.newmodelarmy.org/

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty New Model Army

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK