Biletomat Koncerty Niechęć - KONCERT ODWOŁANY!

Koncerty: Niechęć - KONCERT ODWOŁANY!

Bilety na koncert

Niechęć - KONCERT ODWOŁANY!

termin

So, 10 grudnia 2016 godz. 19:30

miejsce

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

organizator

Kulturalna Zieliński sp.j

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 07 gru 2016 12:21

20 PLN

Wyprzedane 

📄Niechęć zagra w Sfinks700

Niechęć

Do Sopotu po raz pierwszy z nową płytą zawita formacja Niechęć. Wydany w kwietniu album zatytułowany po prostu ,,Niechęć” to bezkompromisowe wybrnięcie z syndromu drugiej płyty. Zespół po prostu wyrzucił ją do kosza i… nagrał od razu trzecią. O ile w pierwszych minutach dobiegają nas jeszcze echa debiutu, tak chwilę później wprowadzona zostaje zupełnie nowa, niezwykle osobista opowieść. Mroczna choć nastrojowa, agresywna acz pełna elegancji. Jazgotliwy odjazd zarejestrowany ,,na setkę” i zapięty w kaftan najwyższej klasy produkcji studyjnej. Jazzowa improwizacja i syntezatorowe brzmienia swobodnie przeplatają się tu z wpływami rocka progresywnego oraz muzyki filmowej.

Album był prezentowany wielokrotnie na antenie radiowej Trójki, a szczególnym wyróżnieniem był występ antenowy z publicznością w studiu im. Agnieszki Osieckiej. Pełne zachwytu ukazały się między innymi w ,,Gazecie Wyborczej”, ,,Polityce” czy ,,Gazecie Magnetofonowej”, a także na portalu All About Jazz. Wydawnictwo jest jedną z najwyżej ocenianych płyt 2016 roku wg międzynarodowej społeczności portalu RateYourMusic.com. W sierpniu Niechęć zagrała na festiwalu Tauron Nowa Muzyka, a występ docenił między innym magazyn The Quietus.

PRASA O NOWEJ NIECHĘCI:
,,Pozytywnym zaskoczeniem jest tu jakościowa zmiana między poprzednią płytą a tą nową. Niby dalej mamy fuzję rocka z jazzem w kompozycjach luźno odnoszących się do stylu Contemporary Noise czy Jaga Jazzist. Ale energia dużo większa niż na debiucie, większe też umiejętności instrumentalne oraz te w zakresie budowania nastroju szczegółami.”
Bartek Chaciński, Polityka

,,Trochę jak spotkanie z szalonym prorokiem. Z jednej strony nie można się odhipnotyzować od słuchania, z drugiej intensywność przekazu każe się mieć na baczności.”
Łukasz Kamiński, Gazeta Co Jest Grane

„Dryg Niechęci z jednej strony do fragmentów lirycznych, z drugiej - do zespołowej intensywności dającej radość nie tylko muzykom, ale też słuchaczowi… Kto od czystego jazzu woli napięcia między mocnym graniem a poezją, powinien być bardzo zadowolony.”
Jacek Świąder, Gazeta Wyborcza

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK