Biletomat Koncerty NILE + SUFFOCATION

Koncerty: NILE + SUFFOCATION

Bilety na koncert

NILE + SUFFOCATION

termin

Nd, 30 sierpnia 2015 godz. 19:00

miejsce

Alibi
Grunwaldzka 67, 50-996 Wrocław

organizator

P.W. Events

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
So, 29 sie 2015 23:59

79 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Nd, 30 sie 2015 16:00

89 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Wybuchowe zakończenie wakacji w klubie Alibii

NILE + SUFFOCATION, Support: Truth Corroded i Blood Truth

30.08 we wrocławskim klubie Alibi zapowiada się wybuchowe zakończenie wakacji! W ramach trasy „European Tour 2015” wystąpią dwaj giganci death metalu – NILE oraz SUFFOCATION. Obydwa koncerty zapowiadają się arcyciekawie, ponieważ NILE zaprezentuje premierowy materiał ze swojej ósmej studyjnej płyty, którego premiera zaplanowana jest na jesień 2015. Natomiast SUFFOCATION cyklem koncertów chce uczcić 25-lecie działalności, przygotowując na tę okazję specjalny, przekrojowy set.

NILE (USA) death metal

Amerykańska grupa powstała w 1993 roku, wykonująca brutal/technical death metal. W sferze tekstów i muzyki porusza tematykę starożytnego Egiptu. Zespół uznany na całym świecie ze względu na wybitną technikę gry na instrumentach, która wpłynęła na rozwój muzyki death metalowej. Karl Sanders, lider zespołu, zajął 4. miejsce w rankingu najlepszych death metalowych muzyków stworzonym przez "Decibel Magazine". NILE aktualnie pracuje nad ósmym albumem studyjnym. Jego premiera nastąpi przed europejską trasą zaplanowaną na jesień tego roku, zatem na koncercie w Alibii fani zespołu usłyszą materiał z nowej płyty jako pierwsi.

Linki:
Facebook: https://www.facebook.com/nilecatacombs
O zespole: http://www.nile-catacombs.net/ 

SUFFOCATION (USA) death metal

Nowojorski zespół zaliczany do prekursorów swojego gatunku. Podobnie jak Massive Music świętują w tym roku 25 lat istnienia. Ich ostatni album „Pinnacle of Bedlam” (Nuclear Blast, 2013) znalazł się na liście najlepiej sprzedających się albumów w Stanach Zjednoczonych - Billboard 200. Zespół pracuje właśnie nad kolejnym wydawnictwem. Planowana data premiery nie jest jeszcze znana, ale możliwe, że na MASSIVEFEST usłyszymy zapowiedź nowego materiału. Występ zespołu na festiwalu rozpoczyna europejską trasę u boku NILE.

Linki:
Facebook: https://www.facebook.com/suffocation 

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK