Biletomat Koncerty Northlane

Koncerty: Northlane

Bilety na koncert

Northlane

termin

Wt, 20 października 2015 godz. 18:00

miejsce

Klub Hydrozagadka
11 listopada 22, 03-436 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 19 paź 2015 23:59

65 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 20 paź 2015 16:00

75 PLN

Wyprzedane 

📄Northlane w Hydrozagadce!

Northlane

Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na polską odsłonę trasy promującej najnowszy krążek grupy Northlane – “Node”. Muzycy przyjadą do Polski 20 października i zagrają w warszawskiej Hydrozagadce razem z Volumes, The Acacia Strain i Hellions.

drzwi: 18:00, start: 19:00

Premiera „Node” zaplanowana jest na 24 lipca. Będzie to trzeci krążek w dyskografii Australijczyków, po świetnie przyjętych „Discoveries” (2011) i „Singularity” (2013). Jak mówią muzycy – to płyta pełna pasji i gniewu, najlepsza w karierze zespołu. „Node” to pierwszy album Northlane, na którym można usłyszeć nowego wokalistę – Marcusa Bridge’a. Album zapowiada singiel „Obelisk”: https://www.youtube.com/watch?v=iM_w1vIHWQY&feature=youtu.be.

Zespół jest w doskonałej formie koncertowej – muzycy supportowali już Parkway Drive na trasie po Europie i August Burns Red w Stanach Zjednoczonych.

Volumes pochodzą ze Stanów Zjednoczonych, a wspólnie grają od 2009 roku. Dzięki temu, że członkowie zespołu wywodzą się z różnych środowisk muzycznych, Volumes to mieszanka wybuchowa najróżniejszych inspiracji. Debiutowali w 2011 roku albumem „Via”, wydanym przez Mediaskare Records, a w ubiegłym roku premierę miał ich najnowszy krążek – „No Sleep” – z którym zespół bardzo intensywnie koncertuje. Volumes wzięli udział w całej trasie Vans Warped Tour 2014, supportowali też Of Mice & Men czy Veil Of Maya.

The Acacia Strain to deathcore’owa kapela ze Stanów Zjednoczonych, która działa od 2001 roku. Zespół kilkukrotnie zmieniał skład, jednak jego niekwestionowanym liderem jest od samego początku wokalista Vincent Bennett. Zespół związany jest obecnie z Rise Records, wytwórni której nakładem ukazały się jego dwie ostatnie płyty – „Death Is The Only Mortal”(2012) i „Coma Witch” (2014).

Hellions pochodzą z Sydney i mimo krótkiego stażu (zespół powstał w 2013 roku) mają już na koncie kilka sukcesów – w tym wspólną letnią trasę z Enter Shikari. Trio łączy w swojej twórczości hardcore’ową agresję z punkową melodyjnością – i takie też są dwa albumy, która mają na swoim koncie. Ostatnia płyta – „Indian Summer” – zebrała świetne recenzje, a Hellions okrzyknięto jedną z największych nadziei australijskiej sceny.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK