Biletomat Koncerty Nothing But Thieves

Koncerty: Nothing But Thieves

Bilety na koncert

Nothing But Thieves

termin

Wt, 30 stycznia 2018 godz. 21:30

miejsce

Studio
Budryka 4, 30-072 Kraków

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Upgrade (Balkon - siedzące numerowane)

Upgrade (Balkon - siedzące numerowane)

dostępna do
Pon, 29 sty 2018 23:59

50 PLN

Wyprzedane


Stojące (płyta)

Stojące (płyta)

dostępna do
Pon, 29 sty 2018 23:59

89 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 29 sty 2018 23:59

89 PLN

Wyprzedane 

📄Nothing But Thieves w Krakowie!

Nothing But Thieves

Cena rezerwacji miejsca siedzącego to 50 zł! Sama rezerwacja nie upoważnia do wejścia na koncert - warunkiem wstępu jest posiadanie biletu.

19.00 - drzwi
19.45 - AIRWAYS
20:30 - THE XCERTS
21:30 - NOTHING BUT THIEVES

Klub Studio wraca już niedługo! Po remoncie będą dostępne w nim miejsca siedzące na balkonie w związku z czym zgodnie z oczekiwaniami klientów wprowadzamy do sprzedaży limitowaną pulę takich biletów!

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Nothing But Thieves! Zespół w ekspresowym tempie wyprzedał listopadowy koncert w Warszawie, w związku z czym grupa zagra drugi koncert 30 stycznia 2018 w krakowskim klubie Studio!

Dotychczasowe występy Nothing But Thieves przyniosły im renomę jednej z najlepszych młodych grup koncertowych na świecie. Zostali ulubieńcami polskiej publiczności, przed którą występowali już wielokrotnie, m.in. na tegorocznym Przystanku Woodstock i wcześniejszych, klubowych koncertach w Warszawie.

Fanów zdobyli przebojami „Wake Up Call, „Trip Switch” czy „Graveyard Whisteling”, a w tym roku powrócili z nową, długo oczekiwaną płytą „Broken Machine”. Następcę hitowego debiutu z 2015 roku (z którego wydano aż 8 singli!) wyprodukował Mike Crossey (The 1975, Foals, Arctic Monkeys i Twenty One Pilots) a materiał nagrano w Ranch Studios w Kalifornii. Krążek promują świetnie przyjęte single „Amsterdam” i „Sorry”.

https://www.youtube.com/watch?v=X2zcG3bcuMI

Przypominamy, że bilety na listopadowy koncert grupy wyprzedały się w kilkanaście dni. Radzimy nie czekać z zakupem wejściówki na krakowski koncert do stycznia! Sprzedaż biletów startuje 1 listopada o 10:00. Wejściówki dostępne będą w stałych punktach sprzedaży.
Zapraszamy!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Najważniejsze wydarzenia muzyczne sezonu! SPRAWDŹ!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK