Biletomat Koncerty OCN

Koncerty: OCN

Bilety na koncert

OCN

termin

Pt, 13 maja 2016 godz. 19:00

miejsce

Pod Minogą
Nowowiejskiego 8, 61-647 Poznań

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia OCN w innym terminie i miejscu.


 

📄Koncert OCN w klubie Pod Minogą!

OCN
Kuba Leciej

Go Ahead zaprasza na koncert OCN! Zespół wystąpi w klubie Pod Minogą w Poznaniu już 13 maja 2016! Przed gwiazdą wieczoru zagra Kuba Leciej.

wejście: 19:00
start: 20:00

Zespół OCN powstał we Wrocławiu w 2001 roku pod nazwą Ocean. Już debiutancka płyta, zatytułowana Waterfall, zapewniła im sukces. Album wyprodukowany przez Vance’a Powella, znanego m.in. ze współpracy z The White Stripes czy Kings of Leon, promowany przez tytułowy singiel Waterfall, szybko wspiął się na listy rockowych przebojów. OCN mają za sobą występy na takich polskich festiwalach jak Jarocin Festiwal, Union of Rock Festival w Węgorzewie, Ursynalia Festival, i Orange Warsaw Festival gdzie jako jedyny polski zespół otwierał wyprzedany koncert Beyonce. Zespół koncertował też za granicą, m.in. na Reeperbahn Festival w Hamburgu czy Sziget Festival w Budapeszcie.
25 września 2015 roku ukazał się najnowszy album OCN zatytułowany Demon i Karzeł. Zespół nie próżnował i od razu wyruszył w ogólnopolską trasę koncertową, zakończoną koncertem w warszawskiej Stodole. Po serii koncertów z zespołem happysad, OCN wracają do Poznania!

Kuba Leciej właśnie skończył pracę nad swoim debiutancką płytą pod tytułem ECHO. Wyszukane teksty, melodyjny śpiew i klimat pop/rock tworzą koncept album nawiązujący do pozytywnych, jak i negatywnych emocji człowieka. Artysta ma za sobą występy w programach Must Be The Music, X Factor oraz The Voice of Poland, kilkaset koncertów w kraju i za granicą, oraz udział w produkcjach i przedsięwzięciach takich wykonawców jak PEJA Slums Attack czy DonGuralesko.
Zapraszamy!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK