Biletomat Koncerty Olafur Arnalds

Koncerty: Olafur Arnalds

Bilety na koncert

Olafur Arnalds

termin

Czw, 21 lutego 2019 godz. 20:00

miejsce

COS Torwar
ul. Łazienkowska 6a, 00-449 Warszawa

organizator

Automatik

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Trybuny (siedzące nienumerowane)

Trybuny (siedzące nienumerowane)

dostępna do
Czw, 21 lut 2019 16:00

140 PLN

Wyprzedane


Płyta II (siedzące numerowane)

Płyta II (siedzące numerowane)

dostępna do
Czw, 21 lut 2019 16:00

160 PLN

Wyprzedane


Płyta I (siedzące numerowane)

Płyta I (siedzące numerowane)

dostępna do
Czw, 21 lut 2019 16:00

180 PLN

Wyprzedane 

📄Olafur Arnalds w Warszawie

Olafur Arnalds

Drzwi od 19.00, koncert o 20.00

Ólafur Arnalds - islandzki kompozytor i multiinstrumentalista, zdobywca nagrody BAFTA wystąpi 21 lutego w warszawskiej Hali Torwar z towarzyszeniem kwartetu smyczkowego , perkusisty i dwóch samogrających fortepianów! Islandczyk zagra u nas w ramach światowej trasy koncertowej promującej jego nowy album „re:member”, który ukaże się w sierpniu. Na koncert dostępne będą jedynie bilety na miejsce siedzące – start przedsprzedaży już w piątek.

W swej solowej twórczości Arnalds oryginalnie łączy dźwięki fortepianu, sekcji smyczkowej i elektroniki. Wychował się w rodzinie muzyków: jego ojciec był nauczycielem gry na pianinie. Swój pierwszy autorski materiał, album „Eulogy for Evolution” i EP „Variation of Static” nagrał w 2008 roku i promował podczas wspólnej trasy ze sławnymi Sigur Rós. Swój talent i rynkową pozycję Arnalds potwierdził kolejnymi albumami „...And They Have Escaped the Weight of Darkness „ i „For Now I Am Winter (2013 ). Na koncie ma także soundtracki do takich filmów jak „Another Happy Day” Sama Levinsona z Ellen Barkin w roli główne czy „Igrzyska śmierci” (The Hunger Games”) z Jennifer Lawrence. Za muzykę do znakomitego serialu „Broadchurch” otrzymał prestiżową nagrodę BAFTA TV Craft Award.

W 2015 roku wraz z pianistką Alice Sarą Ott Islandczyk współtworzył też projekt „The Chopin Project”, mający na celu nowe spojrzenie na spuściznę Fryderyka Chopina. Projekt był hołdem Ólafur dla jego babci, wielkiej miłośniczki twórczości polskiego twórcy. W ostatnich latach ukazały się także kolekcja „Loon” i „Trance Frendz” dokumentująca jego współpracę z Nilsem Frahmem.

Jego kompozycja „Particles” nagrana wspólnie z Nanną Bryndis z popularnej grupy of Monster And Men byłą pierwszym utworem w klasycznej aranżacji wyemitowanym w programie Zane Lowe „Beats 1”. Od kilku lat Ólafur współtworzy też elektroniczny duet Kiasmos.

W Warszawie Arnalds zagra na fortepianie i instrumentach elektronicznych, zaś towarzyszyć mu będzie perkusista oraz kwartet smyczkowy. Ciekawostką na scenie będą też dwa samogrające, pół-generatywne fortepiany, - nad ich oprogramowaniem i konfiguracją Ólafur i jego pomocnicy pracowali ponad dwa lata. Dzięki tym niezwykłym instrumentom, każde koncertowe wykonanie kompozycji Arnaldsa ma wyjątkowy, niepowtarzalny charakter. Przypominamy, że Olafur Arnalds zagra także 9 października w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu.

Na warszawski koncert będą dostępne wyłącznie bilety na miejsce siedzące.

„re:member” https://youtu.be/oAhO5eegMfY
„The Final Chapter” z serialu „Broadchurch” https://youtu.be/rUL04sHIVhI
„Only The Winds” https://youtu.be/9eWewdTkghM

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na koncerty: OLAFUR ARNALDS! Bilety na Walentynki

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK