Biletomat Koncerty Kraków Oldbreakout

Koncerty: Oldbreakout

Bilety na koncert

Oldbreakout

termin

Pt, 17 kwietnia 2015 godz. 18:00

miejsce

Kwadrat
Stanisława Skarżyńskiego 1, 31-866 Kraków

organizator

Magic Music

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Czw, 16 kwi 2015 23:59

50 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pt, 17 kwi 2015 15:00

60 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Oldbreakout w Kwadracie!

Oldbreakout

OLDBREAKOUT powstało 28 września 2013 roku z inicjatywy Kazimierza Pabiasza. W Józefowie pod Warszawą w ramach festiwalu Lep na Bluesa odbył się koncert z udziałem dawnych członków grupy Breakout, legendarnej rockowej formacji, założonej przez Tadeusza Nalepę za namową Franciszka Walickiego. Jej pierwszy skład tworzyli: Tadeusz Nalepa, Mira Kubasińska, Janusz Zieliński, Krzysztof Dłutowski i Józef Hajdasz. Dwaj ostatni pojawili się w Józefowie.

Wstęp: 18:00, Koncert: 19:00

Entuzjastycznie przyjęty, naszpikowany wzruszeniami muzyków l publiczności występ, stał się naturalnym impulsem dla nagrania płyty z nowymi utworami, wszystkie teksty znów napisał Bogdan Loebl. Na koncercie wystąpią: Krzysztof Dłutowski, Tadeusz Trzciński, Kazimierz Pabiasz, Zbigniew Wypych, Darek Samoraj, Włodek Tafel. Oldbreakout to po prostu dobre wspomnienie i muzyczny dialog – z nimi i muzyką.

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.