Biletomat Koncerty Poznań Olivier Heim

Koncerty: Olivier Heim

Bilety na koncert

Olivier Heim

termin

Śr, 11 marca 2015 godz. 20:00

miejsce

Ptapty
27 Grudnia 8/10, 61-737 Poznan Poznań

organizator

iKapa

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Śr, 11 mar 2015 16:00

20 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Oliver Heim wystąpi w klubie Ptapty

OLIVIER HEIM

Olivier jest Holendrem, który urodził się w USA, a wychował w Luksemburgu. Artysta jest laureatem prestiżowych nagród: Fryderyk 2011 w kategorii Fonograficzny Debiut Roku, Paszport Polityki 2012 i plebiscytu Ale Sztuka 2012. Utwory z debiutanckiego albumu miał okazję zaprezentować na Primavera Sound Festival 2014, gdzie został okrzyknięty objawieniem przez znaczący muzyczny portal Mindies, OFF Festival 2014 i Reeperbahn Festival 2014.

Jesienią 2014 roku odbyła się oficjalna premiera długooczekiwanej, solowej płyty Oliviera Heima „A Different Life“. Album jest dostępny w iTunes store, a także w popularnych serwisach streamingowych m.i. Spotify. Fizyczny krążek można kupić na profilu artysty Bandcamp. Premiera płyty odbiła się szerokim echem w mediach , a sam album wymieniany był wielokrotnie w najważniejszyh rankingach muzycznych.
Olivierheim.bandcamp.com

Album „A Different Life“ jest podsumowaniem twórczego i pracowitego czasu po zawieszeniu działalności Tres.b, a także wszystkich zmian, jakie zaszły w życiu artysty. Połączenie elektrycznych gitar z przestrzennym brzmieniem instrumentów klawiszowych i eterycznym wokalem, to nowy kierunek na muzycznej drodze Oliviera. Mogli się o tym przekonać Ci, którzy dotarli na koncerty Oliviera podczas jesiennej trasy koncertowej.

Na albumie znalazło się 9 autorskich kompozycji, a wśród nich singiel “Ocean“, do którego teledysk ukazał się w październiku. Wszystkie utwory zostały nagrane, zmiksowane i wyprodukowane przez Michała Kupicza. Za mastering odpowiada nominowany do nagrody Grammy Joe Lambert, który współpracował z takimi gwiazdami jak Toro y Moi, Deerhunter, The National. Autorkami zdjęcia okładkowego są Zuza Golińska i Magdalena Łazarczyk. Oprawą graficzną płyty zajęła się Zuza Golińska. Znani i cenieni dziennikarze muzyczni o nowym materiale powiedzieli:

“Znakomity materia!...Cudo!” Piotr Stelmach, Trójka Polskie Radio

“Ocean to numer bitelsowski“ Jacek Świąder, Gazeta Wyborcza

Muzyka Oliviera :

Olivierheim.bandcamp.com

Itunes.apple.com/pl/album/a-different-life

Play.spotify.com/album

Więcej informacji na :
olivierheim.com
Facebook.com/olivierheimmusic
Soundcloud.com/olivierheim
Instagram.com/olivierheim

Zamów Bilety już teraz na Biletomat.pl

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK