Biletomat Koncerty Poznań Olivier Heim

Koncerty: Olivier Heim

Bilety na koncert

Olivier Heim

termin

Śr, 11 Marzec 2015 godz. 20:00

miejsce

Ptapty
27 Grudnia 8/10, 61-737 Poznan Poznań

organizator

iKapa

Bilety


Standard

I pula

dostępna do
Śr, 11 mar 2015 16:00

20 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Oliver Heim wystąpi w klubie Ptapty

OLIVIER HEIM

Olivier jest Holendrem, który urodził się w USA, a wychował w Luksemburgu. Artysta jest laureatem prestiżowych nagród: Fryderyk 2011 w kategorii Fonograficzny Debiut Roku, Paszport Polityki 2012 i plebiscytu Ale Sztuka 2012. Utwory z debiutanckiego albumu miał okazję zaprezentować na Primavera Sound Festival 2014, gdzie został okrzyknięty objawieniem przez znaczący muzyczny portal Mindies, OFF Festival 2014 i Reeperbahn Festival 2014.

Jesienią 2014 roku odbyła się oficjalna premiera długooczekiwanej, solowej płyty Oliviera Heima „A Different Life“. Album jest dostępny w iTunes store, a także w popularnych serwisach streamingowych m.i. Spotify. Fizyczny krążek można kupić na profilu artysty Bandcamp. Premiera płyty odbiła się szerokim echem w mediach , a sam album wymieniany był wielokrotnie w najważniejszyh rankingach muzycznych.
Olivierheim.bandcamp.com

Album „A Different Life“ jest podsumowaniem twórczego i pracowitego czasu po zawieszeniu działalności Tres.b, a także wszystkich zmian, jakie zaszły w życiu artysty. Połączenie elektrycznych gitar z przestrzennym brzmieniem instrumentów klawiszowych i eterycznym wokalem, to nowy kierunek na muzycznej drodze Oliviera. Mogli się o tym przekonać Ci, którzy dotarli na koncerty Oliviera podczas jesiennej trasy koncertowej.

Na albumie znalazło się 9 autorskich kompozycji, a wśród nich singiel “Ocean“, do którego teledysk ukazał się w październiku. Wszystkie utwory zostały nagrane, zmiksowane i wyprodukowane przez Michała Kupicza. Za mastering odpowiada nominowany do nagrody Grammy Joe Lambert, który współpracował z takimi gwiazdami jak Toro y Moi, Deerhunter, The National. Autorkami zdjęcia okładkowego są Zuza Golińska i Magdalena Łazarczyk. Oprawą graficzną płyty zajęła się Zuza Golińska. Znani i cenieni dziennikarze muzyczni o nowym materiale powiedzieli:

“Znakomity materia!...Cudo!” Piotr Stelmach, Trójka Polskie Radio

“Ocean to numer bitelsowski“ Jacek Świąder, Gazeta Wyborcza

Muzyka Oliviera :

Olivierheim.bandcamp.com

Itunes.apple.com/pl/album/a-different-life

Play.spotify.com/album

Więcej informacji na :
olivierheim.com
Facebook.com/olivierheimmusic
Soundcloud.com/olivierheim
Instagram.com/olivierheim

Zamów Bilety już teraz na Biletomat.pl

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.