Biletomat Bilety Kolekcjonerskie Oly. / 14.03 / Poznań

Koncerty: Oly. / 14.03 / Poznań

Bilety na koncert

Oly. / 14.03 / Poznań

termin

Czw, 14 Marzec 2019 godz. 19:00

miejsce

Meskalina
Stary Rynek , 61-772 Poznań

organizator

TBA MUSIC

Bilety


Standard

I PULA

dostępna do
Śr, 13 marz 2019 19:38

20 PLN

Wyprzedane


Standard

II PULA

dostępna do
Czw, 14 marz 2019 14:00

25 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Oly. / 13.04 / Poznań

Oly.

 

Drzwi: 18:00
Koncert: 19:00

Premierowy koncert Oly. w Poznaniu po wydaniu płyty "Rzeczy, których nie mówię, kiedy jestem dorosła"!

Oly.
14.03, Meskalina, Poznań

Oly. to jedna z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek art-popowych. Pochodząca z Nałęczowa, a obecnie stacjonująca w Poznaniu artystka komponuje melancholijne, zabarwione subtelną elektroniką piosenki. W 2015 roku sumptem wytwórni Nextpop ukazał się jej debiutancki album Home. To materiał pełen szlachetnych, minimalistycznych odcieni szarości i chłodnego światła skandynawskich inspiracji. Album promowały single Afterlife oraz The Loneliest Whale On Earth z udziałem islandzkiego wokalisty, Low Roara.

Oly. współpracowała z takimi artystami jak przywołany już Low Roar, Andrzej Smolik czy Fismoll. Swój materiał prezentowała na wielu festiwalach muzycznych: grała dla publiczności Open’era, Halfwaya, Spring Breaka, Liveurope Showcase oraz podczas Europejskich Targów Muzycznych. Komsta dzieliła także scenę z How To Dress Well czy Lou Doillon.

23 listopada 2018 roku ukazał się drugi album wokalistki zatytułowany Rzeczy których nie mówię kiedy jestem dorosła. Na płycie znalazło się piętnaście premierowych piosenek nagranych po polsku i angielsku. W nagraniach poznaniankę wspierał Andrzej Konieczny – młody aranżer, producent płyt oraz wykonawca wielu partii instrumentalnych. Przy singlowym utworze Zniknę zniknę palce maczał Smolik, a There Is No One to duet Oly. z Baaschem.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.