Biletomat Koncerty Warszawa ONE OK ROCK

Koncerty: ONE OK ROCK

Bilety na koncert

ONE OK ROCK

termin

Nd, 03 grudnia 2017 godz. 19:00

miejsce

Hala Sportowa "Koło"
ul. Obozowa 60, 01-423 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
So, 02 gru 2017 09:00

125 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄ONE OK ROCK w WARSZAWIE!

ONE OK ROCK

wejście: 18:00, start: 19:00

Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na koncert japońskiej grupy ONE OK ROCK! Muzycy wystąpią 3 grudnia w warszawskiej Hali Koło!

ONE OK ROCK to obecnie jedna z najbardziej popularnych japońskich grup rockowych. Ich muzyka znana jest na całym świecie, a kolejne albumy zdobywają coraz liczniejsze rzesze wielbicieli. Zespół powstał w 2005 roku w Tokio, a debiutancki singiel wydał dwa lata później. Obecnie w skład ONE OK ROCK wchodzi czterech muzyków – Taka, Toru, Ryota i Tomoya. Na niemałą dyskografię zespołu składa się natomiast aż siedem albumów. Od 2014 roku ONE OK ROCK w coraz większym stopniu stawiają na karierę międzynarodową. W prace nad ostatnim krążkiem zespołu zaangażowany był Kellin Quinn ze Sleeping With Sirens, a dzięki występom na Vans Warped Tour czy wspólnej trasie z All Time Low ONE OK ROCK wyrobili sobie markę na całym świecie. Europejska i amerykańska trasa koncertowa zakończyła się ogromnym sukcesem, a ich pierwszy występ w Polsce wyprzedał się w kilka godzin! W grudniu ONE OK ROCK wrócą do Polski z nowym albumem („Ambitions”), który premierę miał w styczniu tego roku. Krążek został nagrany w dwóch wersjach językowych – japońskiej i angielskiej.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Najważniejsze wydarzenia muzyczne sezonu! SPRAWDŹ!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK