Biletomat Koncerty O.S.T.R / 21.12 / Poznań, Tama

Koncerty: O.S.T.R / 21.12 / Poznań, Tama

Bilety na koncert

O.S.T.R / 21.12 / Poznań, Tama

termin

Pt, 21 grudnia 2018 godz. 20:00

miejsce

Tama
Ul. Niezłomnych 2, 61-894 Poznań

organizator

TBA MUSIC

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 13 lis 2018 16:29

39 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 13 lis 2018 19:34

49 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 16 lis 2018 06:37

59 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 21 gru 2018 16:00

69 PLN

Wyprzedane 

📄O.S.T.R w TAMIE!

O.S.T.R.

Drzwi: 19:00
Koncert: 20:00

Zapraszamy na kontynuację trasy "W Drodze Po Szczęście". Już 21.12 O.S.T.R. zagra w poznańskim klubie Tama!

Muzyk, producent, instrumentalista, raper. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko.

Autor 21 albumów muzycznych. Posiadacz 5 złotych i 4 platynowych płyt. Trzykrotny laureat Fryderyka - Nagrody Akademii Fonograficznej. Od kilkunastu lat w nieprzerwanej trasie koncertowej. Jeden z pionierów w wykorzystaniu zespołu instrumentalistów w czasie koncertów hiphopowych w Polsce. Płyty O.S.T.R. wydawane są w wyjątkowej oprawie edytorskiej, za którą odpowiada Grzegorz Forin Piwnicki, wyróżniany designer i ilustrator. Płyty O.S.T.R. wielokrotnie debiutowały na pierwszym miejscu zestawienia sprzedaży OLIS. Album “Kartagina” nagrany wraz z amerykańsko-kanadyjskim producentem Marco Polo był w pierwszym półroczu 2014 najlepiej sprzedającą się polską płytą według oficjalnego podsumowania Związku Producentów Audio Video.

Doceniony przez ś.p. Czesława Niemena, współpracował wielokrotnie z Michałem Urbaniakiem i braćmi Waglewskimi (Fiszem i Emade). Razem z Kasią Nosowską był dyrektorem artystycznym trasy Męskie Granie 2013. W ramach prestiżowego cyklu Made In Polska dał dla TVP Kultura niezwykły, wspaniale wyprodukowany koncert. Lubiany i doceniany za granicą, współpracował z muzykami z amerykańskiej, brytyjskiej i holenderskiej sceny hiphopowej. Z Chrisem Van Rootselaar i Jaapem Wiewel współtworzy kolektyw producencki Killing Skills. Jego nagrania emitują zarówno stacje studenckie, jak i Program Trzeci Polskiego Radia. Absolwent łódzkiej Akademii Muzycznej w klasie skrzypiec, pomysłowo wykorzystuje przyswojoną wiedzę klasyczną w kompozycjach opartych na czarnej muzyce miejskiej.

Zamów bilety już treraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie