Biletomat Koncerty O.S.T.R.

Koncerty: O.S.T.R.

Bilety na koncert

O.S.T.R.

termin

Pt, 24 lipca 2015 godz. 20:00

miejsce

Alibi
Grunwaldzka 67, 50-996 Wrocław

organizator

L2L

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 15 lip 2015 12:21

35 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 24 lip 2015 16:00

39 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄O.S.T.R " Podróż zwana życiem"

O.S.T.R.

Zapraszamy na koncert premierowy we Wrocławiu O.S.T.R " Podróż zwana życiem"

O.S.T.R. o swoim najnowszym wydawnictwie mówi wprost: "To najważniejsza płyta w moim życiu. Jako Killing Skills chcieliśmy pozostać przy hip-hopie, ale w taki sposób, by przy produkcji wykorzystać wszystkie elementy dzieła muzycznego, bez ograniczeń. Dlatego płyta inspirowana jest muzyką filmową, muzyką poważną, ale już nie rozrywkową. W moim odczuciu jest to nowoczesna muzyka dla dorosłych."
https://youtu.be/ioY3S-iI_Ds

O.S.T.R. łącznie wydał 19 płyt, z czego 5 okryło się złotem, a 4 platyną. Jednak to właśnie ostatni album, "Podróź zwana życiem" jest najbardziej muzycznym dziełem reprezentanta Łodzi. Asfalt Records - "Praktycznie pozbawiony sampli, oparty w dużej mierze na instrumentach elektronicznych i bogatych aranżacjach kolektywu Killing Skills."
https://youtu.be/ZszVHGMl0E8

Na swoim koncie Adam O.S.T.R. Ostrowski ma współpracę m.in. z muzykami z amerykańskiej, brytyjskiej i holenderskiej sceny hiphopowej. Tworząć kolektwy producencki Killing Skills, z Chrisem Van Rootselaar i Jaapem Wiewel, wszedł w zupełnie nowy wymiar muzyczny, a najnowsze dzieło pozostawia długo ciarki na skórze.

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK