Biletomat Koncerty Wrocław O.S.T.R.

Koncerty: O.S.T.R.

Bilety na koncert

O.S.T.R.

termin

Pt, 24 lipca 2015 godz. 20:00

miejsce

Alibi
Grunwaldzka 67, 50-996 Wrocław

organizator

L2L

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Śr, 15 lip 2015 12:21

35 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pt, 24 lip 2015 16:00

39 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄O.S.T.R " Podróż zwana życiem"

O.S.T.R.

Zapraszamy na koncert premierowy we Wrocławiu O.S.T.R " Podróż zwana życiem"

O.S.T.R. o swoim najnowszym wydawnictwie mówi wprost: "To najważniejsza płyta w moim życiu. Jako Killing Skills chcieliśmy pozostać przy hip-hopie, ale w taki sposób, by przy produkcji wykorzystać wszystkie elementy dzieła muzycznego, bez ograniczeń. Dlatego płyta inspirowana jest muzyką filmową, muzyką poważną, ale już nie rozrywkową. W moim odczuciu jest to nowoczesna muzyka dla dorosłych."
https://youtu.be/ioY3S-iI_Ds

O.S.T.R. łącznie wydał 19 płyt, z czego 5 okryło się złotem, a 4 platyną. Jednak to właśnie ostatni album, "Podróź zwana życiem" jest najbardziej muzycznym dziełem reprezentanta Łodzi. Asfalt Records - "Praktycznie pozbawiony sampli, oparty w dużej mierze na instrumentach elektronicznych i bogatych aranżacjach kolektywu Killing Skills."
https://youtu.be/ZszVHGMl0E8

Na swoim koncie Adam O.S.T.R. Ostrowski ma współpracę m.in. z muzykami z amerykańskiej, brytyjskiej i holenderskiej sceny hiphopowej. Tworząć kolektwy producencki Killing Skills, z Chrisem Van Rootselaar i Jaapem Wiewel, wszedł w zupełnie nowy wymiar muzyczny, a najnowsze dzieło pozostawia długo ciarki na skórze.

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK