Biletomat Koncerty O.S.T.R.

Koncerty: O.S.T.R.

Bilety na koncert

O.S.T.R.

termin

So, 14 listopada 2015 godz. 20:00

miejsce

1500m2 do wynajęcia
Ul. Emilii Plater 29, 00-688 Warszawa

organizator

1500m2

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia O.S.T.R. w innym terminie i miejscu.


 

📄Koncert O.S.T.R. w warszawskim 1500m2

O.S.T.R.
+
inni

Zapraszamy na hip hopowe otwarcie 1500m2 podczas, którego wystąpi jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Muzyk, producent, instrumentalista, raper - O.S.T.R. !

Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko. Autor 19 albumów muzycznych. Posiadacz 5 złotych i 3 platynowych płyt. Dwukrotny laureat Fryderyka. “Kartagina”, niezwykle ambitny album, nagrany wraz z amerykańsko kanadyjskim producentem Marco Polo, był w pierwszym półroczu 2014 najlepiej sprzedającą się polską płytą.

Od kilkunastu lat w nieprzerwanej trasie koncertowej. Jeden z pionierów w wykorzystaniu zespołu instrumentalistów w czasie koncertów hiphopowych. Jego płyty wydawane są w wyjątkowej oprawie edytorskiej, odpowiada za nią Grzegorz Forin Piwnicki, wyróżniany designer i ilustrator. Doceniony przez ś.p. Czesława Niemena, współpracował wielokrotnie z Michałem Urbaniakiem, czy z bra
mi Waglewskimi Fiszemi Emade.

Absolwent łódzkiej Akademii Muzycznej wk lasie skrzypiec, sprytnie wykorzystuje przyswojoną wiedzę klasyczną w swoich produkcjach,opartych na czarnej muzyce miejskiej.

http://www.asfalt.pl/category/ostr/

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK