Biletomat Koncerty Wrocław O.S.T.R. + DJ HAEM we Wrocławiu - "Podróż Zwana Życiem"

Koncerty: O.S.T.R. + DJ HAEM we Wrocławiu - "Podróż Zwana Życiem"

Bilety na koncert

O.S.T.R. + DJ HAEM we Wrocławiu - "Podróż Zwana Życiem"

termin

So, 31 października 2015 godz. 20:00

miejsce

Alibi
Grunwaldzka 67, 50-996 Wrocław

organizator

MyMusic Events

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Pon, 31 sie 2015 23:59

35 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pt, 30 paź 2015 23:59

40 PLN

Wyprzedane


Standard

III Pula

dostępna do
So, 31 paź 2015 16:00

50 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄O.S.T.R. we Wrocławiu

O.S.T.R. + DJ HAEM

O.S.T.R.: “To najważniejsza płyta w moim życiu. Od dziecka, chodząc do szkół muzycznych, zbierałem wiedzę, do której musiałem dojrzeć, aby w pełni ją wykorzystać. Jako Killing Skills chcieliśmy pozostać przy hip-hopie, ale w taki sposób, by przy produkcji wykorzystać wszystkie elementy dzieła muzycznego, bez ograniczeń. Dlatego płyta inspirowana jest muzyką filmową, muzyką poważną, ale już nie rozrywkową. W moim odczuciu jest to nowoczesna muzyka dla dorosłych. Moja własna muzyka. Wybraliśmy jedyną w swoim rodzaju drogę. Nie usłyszycie tego nigdzie indziej.”

To najbardziej muzyczna płyta O.S.T.R. Praktycznie pozbawiona sampli, oparta w dużej mierze na instrumentach elektronicznych i bogatych aranżacjach kolektywu Killing Skills. Płyta lekka i melodyjna. Dużo tu przestrzeni i miejsca na refleksje, choć są też momenty mocno energetyczne. Tekstowo jest to najbardziej osobista płyta O.S.T.R., szczera do bólu, pozostawiająca ciarki na plecach.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.