Biletomat Koncerty OSTR - Życie po śmierci - PREMIERA

Koncerty: OSTR - Życie po śmierci - PREMIERA

Bilety na koncert

OSTR - Życie po śmierci - PREMIERA

termin

So, 19 marca 2016 godz. 20:00

miejsce

Eskulap
ul. Stanisława Przybyszewskiego 39, 60-356 Poznań

organizator

Blood Brothers Art Agency

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Pt, 12 lut 2016 16:30

40 PLN

Wyprzedane


Bilet Pakietowy

II Pula

dostępna do
Śr, 16 mar 2016 15:19

0 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Śr, 16 mar 2016 15:19

45 PLN

Wyprzedane


OSTR (19.03) + MIUOSH (01.04)

II Pula

dostępna do
Śr, 16 mar 2016 15:19

70 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Premierowy koncert O.S.T.R.

OSTR

SPRAWDŹ TAKŻE - MIUOSH - FDG ORKIESTRA

01.04 - BLUE NOTE POZNAŃ


 

“(...) lepiej muzyki słuchać niż o niej mówić, ale postaram się uchylić rąbka tajemnicy i opowiedzieć Wam coś o nowej płycie (…)” O.S.T.R.,
wejdźcie na www.zycieposmierci.pl

wejście: 20.00, początek: 20:30

O.S.T.R. to jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Muzyk, producent, instrumentalista, raper. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hip-hopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko.
Autor 19 albumów muzycznych. Posiadacz 5 złotych i 3 platynowych płyt. Dwukrotny laureat Fryderyka. Kartagina, niezwykle ambitny album, nagrany wraz z amerykańsko ­ kanadyjskim producentem Marco Polo, był w pierwszym półroczu 2014 najlepiej sprzedająca się polska płyta. Od kilkunastu lat w nieprzerwanej trasie koncertowej. Jeden z pionierów w wykorzystaniu zespołu instrumentalistów w czasie koncertów hip-hopowych.

Doceniony przez ś.p. Czesława Niemena, współpracował wielokrotnie z Michałem Urbaniakiem, czy z braćmi Waglewskimi ­ Fiszem i Emade. Razem z Kasią Nosowska był dyrektorem artystycznym trasy Męskie Granie 2013. Dał niezwykły, wspaniale wyprodukowany koncert, transmitowany w TVP Kultura w ramach prestiżowego cyklu Made In Polska. Absolwent łódzkiej Akademii Muzycznej w klasie skrzypiec, sprytnie wykorzystuje przyswojoną wiedzę klasyczną w swoich produkcjach, opartych na czarnej muzyce miejskiej.
O.S.T.R. pochodzi z muzycznej rodziny, urodził się i wychował w Łodzi. Tu rozpoczynał karierę w ramach grup LWC i Obóz T.A., ale szybko dał się poznać́ solo jako niekwestionowany zwycięzca bitew freestyle’owych. Krótki i przypadkowy występ na scenie łódzkiego klubu Prokadencja zapewnił mu kontrakt na debiutancki album w Asfalt Records. Z wytwórnią tą związany jest do dzisiaj.

28 lutego w sprzedaży pojawi kolejny album O.S.T.R., z którego materiał usłyszycie na żywo już 19 marca w Eskulapie!

Zapraszamy - Blood Brothers :)

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty - O.S.T.R.

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK