Biletomat Koncerty Poznań OXFORD DRAMA & Atlas Like

Koncerty: OXFORD DRAMA & Atlas Like

Bilety na koncert

OXFORD DRAMA & Atlas Like

termin

Pt, 13 marca 2015 godz. 20:00

miejsce

Ptapty
27 Grudnia 8/10, 61-737 Poznan Poznań

organizator

iKapa

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Pt, 13 mar 2015 16:00

12 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄OXFORD DRAMA & Atlas Like wystąpią w Ptapty!

OXFORD DRAMA & Atlas Like

Oxford Drama nie są niczyimi następcami, nie powstali na fali popularności ani do nikogo nie nawiązują. Nie szukajcie dla nich wypełnionej już szufladki. Jeśli musicie - otwórzcie nową. Oxford Drama to duet, który powstał na początku 2014 roku z inicjatywy Gosi Dryjańskiej i Marcina Mrówki. Swoje dokonania sami określają mianem eksperymentalnego popu, inni widzą w ich muzyce elementy trip-hopu. Choć komputer jest ważną częścią procesu powstawania ich muzyki, podczas występów na żywo Oxford Drama świadomie odrzucili jego wsparcie i całość materiału wykonują bez laptopów, co czyni ich live wyjątkowymi na tle innych wykonawców tego nurtu.

Wiosną 2014 roku ukazała się pierwsza EP duetu, zatytułowana po prostu "Oxford Drama". Od tego czasu zespół zagrał kilkanaście koncertów, występując chociażby na tegorocznym festiwalu Open'er. W listopadzie zespół dołączył do wytwórni Brennnessel, założonej przez członków grupy Kamp! Pierwszym utworem Oxford Drama sygnowanym logo Brennnessela był remix "Jumbo Love" z repertuaru We Draw A.

20 stycznia miała miejsce długo oczekiwana premiera EPki „Fluctuations“ - było pierwsze oficjalne wydawnictwo zespołu w Brennnessel. Materiał powstawał we Wrocławiu i Łodzi, a ostateczne brzmienie nadał jej Michał Kupicz.


Atlas Like to duet z Wrocławia, powstały latem 2012 r. z inicjatywy dwóch przyjaciół, Jakuba Saniewskiego i Jarka Zagrodnego, którzy postanowili opisać swój własny świat za pomocą muzyki. W styczniu 2013 roku ukazała się ich pierwsza EPka, która pełna była syntetycznych brzmień, melodii, matematycznych form i tanecznej aury (materiał promował singiel „Deer Shelter”). Zespół tworzy muzykę z gatunku indie synth-pop z elementami gitar i form tanecznych. Obecnie grupa jest w trakcie pracy nad swoją debiutancka płytą długogrającą.

Zespół można było oglądać chociażby na festiwalu spring break czy też supportujący takie zespoły jak Xxanaxx czy Sorry Boys.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK