Biletomat Koncerty PABLOPAVO, SKALPEL | MADE IN POLSKA

Koncerty: PABLOPAVO, SKALPEL | MADE IN POLSKA

Bilety na koncert

PABLOPAVO, SKALPEL | MADE IN POLSKA

termin

Śr, 02 grudnia 2015 godz. 19:00

miejsce

Wytwórnia
Łąkowa 29, 90-554 Łódź

organizator

Toya Studios Sp. z.o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 01 gru 2015 23:59

35 PLN

Wyprzedane

Standard

Standard

dostępna do
Wt, 01 gru 2015 23:59

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 02 gru 2015 15:00

40 PLN

Wyprzedane

Standard

Standard

dostępna do
Śr, 02 gru 2015 15:00

35 PLN

Wyprzedane 

📄PABLOPAVO, SKALPEL w klubie Wytwórnia!

PABLOPAVO, SKALPEL

W grudniu w Wytwórni realizowany będzie telewizyjny cykl koncertów Made in Polska. Wraz z Narodowym Instytutem Audiowizualnym i Programem Drugim Telewizji Polskiej zapraszamy wszystkich, którzy chcą posłuchać świetnych polskich wykonawców i stać się częścią tego wyjątkowego przedsięwzięcia.

UWAGA: cena obejmuje oba koncerty danego dnia

Godz. 19

Pablopavo - kompozytor, autor tekstów, wokalista, ale również dziennikarz radiowy. Od ponad 10 lat związany z zespołem reaggowym Vavamuffin. Od kilku lat tworzy odmienną estetykę, wchodząc w kolektywy z formacją Ludziki czy Praczasem.

Ostatnio zadebiutował solową płytą, przygotowywanym przez kilka lat albumem Pablopavo/Tylko. Płyta znalazła się w czołówce list podsumowujących najlepsze polskie albumy ubiegłego roku. Doceniony Paszportem Polityki w kategorii Muzyka Popularna, „za piosenki łączące podwórkową lokalność ze światowością brzmienia i poetycką głębią”.

Może „nie umie śpiewać jak Gregory Isaacs”, ale potrafi melorecytować z zawrotną prędkością lub stworzyć klimat jak Tom Waits. Jego piosenki to współczesne ballady. Pablopavo trafne obserwacje przekuwa w błyskotliwe teksty. Z wrażliwością artysty portretuje mieszkańców Warszawy, jej codzienność oraz unikatowy, praski klimat.

Godz. 21

Skalpel to dwójka wrocławskich producentów muzycznych - Marcin Cichy i Igor Pudło. Zadebiutowali dekadę temu, wprowadzając polską elektronikę na międzynarodowy rynek. Na pierwszych dwóch albumach, wydanych nakładem prestiżowej londyńskiej wytwórni Ninja Tune, Skalpel przełożył na język współczesnej elektroniki brzmienie i klimat polskiego jazzu z lat 60. i 70.

Na bazie sampli DJ-ski duet zbudował własne kompozycje, tworząc bardzo stylowy patchwork o wyrafinowanej muzycznej strukturze i dużym ładunku emocjonalnym.

Na ostatnim, inspirowanym podróżą po Europie i obu Amerykach albumie „Transit”, wschodnioeuropejska melancholia miesza się ze śródziemnomorskim ciepłem, a latynoskie rytmy żyją w symbiozie z elektroniką. Każdy koncert formacji Skalpel to nie tylko set DJ-ski na europejskim poziomie, ale również niezwykłe audiowizualne show.

Już 2 i 3 grudnia w doskonałej akustycznie przestrzeni Klubu Wytwórnia zobaczymy na żywo najciekawsze zjawiska polskiej sceny muzycznej w widowiskowej oprawie wizualnej.

Made in Polska to wspólny projekt TVP2 i Narodowego Instytutu Audiowizualnego, prezentujący dorobek polskiej muzycznej popkultury. Jest to obecnie jedyny program telewizyjny nastawiony na wspieranie autorskiej twórczości profesjonalnych zespołów, z zachowaniem najlepszych warunków wykonań – koncert z udziałem publiczności.

Zapraszamy na nagrania koncertów!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK