Biletomat Koncerty Gliwice Paluch

Koncerty: Paluch

Bilety na koncert

Paluch

termin

Pt, 20 lutego 2015 godz. 20:00

miejsce

Mardi Gras
Studzienna 8, 44-100 Gliwice

organizator

Mardi Gras

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula - limitowana

dostępna do
Pt, 13 lut 2015 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Czw, 19 lut 2015 23:59

30 PLN

Wyprzedane


Standard

III Pula

dostępna do
Pt, 20 lut 2015 16:00

35 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Paluch i Chris Carson w Gliwicach!

Paluch, Chris Carson

Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz klub Mardi Gras z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Palucha, promujący jego najnowszy album „Made In Heaven“ oraz „Lepszego Życia Diler“, który odbędzie się 20.02.2015 w Gliwicach.

UWAGA WSTĘP OD 18 ROKU ŻYCIA

„Made In Haven” to dzieło duetu PCC czyli Paluch i Chris Carson, który dość spontanicznie zdecydował się na nagranie wspólnego materiału. Poznański raper po sukcesie trzech ostatnich albumów z których dwa pokryły złotem a jeden platyną nie osiadł na laurach. Tym razem Paluch postanowił połączyć siły z młodym ale bardzo utalentowanym producentem Chrisem Carsonem, który na stałe mieszka w Brukseli. Materiał to duża dawka świeżego brzmienia połączona z ciekawymi rozwiązaniami technicznymi oraz z tym, z czego Paluch znany jest najbardziej czyli dosadną i bezkompromisową liryką. Mocną stroną krążka będą śpiewane refreny w klimatycznych numerach przy których z łatwością można odpłynąć. Atutem płyty jest też powrót do atmosfery znanej z albumów "Pewniak" czy "Biuro Ochrony Rapu" czyli osiedlowego, szorstkiego rapu.

„Lepszego Życia Diler“ to album przesiąknięty życiowymi tematami, które ubrane w słowa pozbawione zbędnej kalkulacji, podkreślą niezależność Palucha zarówno w życiu osobistym, jak i na rapowej scenie. Idealnie trafiające w czułe punkty otaczającej nas rzeczywistości wersy opisują ją dogłębnie i dosadnie, bez cukru i zbędnej polityki.
Jeśli oczekujesz zabawnych "bangerów", to ten album nie jest dla Ciebie.

Kolejny raz Paluch zgrabnie miesza syntetyczne bity z wartościową treścią, dając odbiorcy ponadczasowy mix, którego nikt wcześniej nie proponował. Oczywiście nie zabraknie klasycznych produkcji, które świetnie komponują się z całością a jednocześnie subtelnie załamują klimat w czasie odsłuchu krążka.
Materiał trafił na sklepowe półki 20 grudnia 2013r nakładem Biuro Ochrony Rapu Records.
"Lepszego Życia Diler" to 7 solowy krążek poznańskiego rapera, który na scenie obecny jest od 2004r.

Zamów Bilety już teraz na Biletomat.pl!

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK