Biletomat Koncerty Paluch • Ostatni Krzyk Osiedla • Gorzów Wlkp

Koncerty: Paluch • Ostatni Krzyk Osiedla • Gorzów Wlkp

Bilety na koncert

Paluch • Ostatni Krzyk Osiedla • Gorzów Wlkp

termin

Pt, 28 kwietnia 2017 godz. 21:00

miejsce

C-60
Zaułek 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski

organizator

Blood Brothers Art Agency

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 03 lut 2017 11:53

29 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 20 lut 2017 17:32

35 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 27 kwi 2017 09:39

40 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 28 kwi 2017 16:00

45 PLN

Wyprzedane 

📄Paluch "Ostatni Krzyk Osiedla" Gorzów Wielkopolski!

Paluch

25 listopada 2016 roku nakładem B.O.R. Records ukazał się solowy album Palucha pt. "Ostatni krzyk osiedla". To drugi solowy album rapera w 2016 roku. Pierwszy krążek "10/29" trafił do sklepów 4 marca i utrzymał sie 27 tygodni na liście OLiS pokrywając się platyną.

Materiał nawiązuje swoim tytułem do zespołu AIFAM w którym Paluch działał w latach 2005-2010. "OKO" był to obraźliwy zwrot kierowany do wszystkich oponentów i wrogów, pochodzący z wewnętrznego slangu ekipy.Przez lata działalności w Poznańskim podziemiu zespół nagrał kilka utworów pod tytułem "OKO" czy "OKO Styl".

Po kilku latach od rozpadu grupy Paluch nawiązuje do tego okresu zmieniając delikatnie znaczenie zwrotu OKO i rozwijając je do "Ostatni krzyk osiedla".

"Ostatni krzyk osiedla" jako ostatnie pokolenie pamiętające prawdziwy klimat osiedli na których zawiązywały się przyjaźnie na całe życie, liczyła się szczerość, prawdziwość i relacje face to face a nie tylko internetowe znajomości. Nie oznacza to jednak że materiał w swojej formie będzie klasyczny czy przesiąknięty brzmieniem z lat 90'. To do czego przyzwyczaił nas raper na poprzednich produkcjach to przede wszystkim świeżość brzmienia i to pozostaje bez zmian.Lirycznie album będzie bardziej szorstki od swojego poprzednika z początku 2016 roku. Tematyka utworów porusza problemy społeczne oraz opisuje to jak wygląda miejska dżungla w XXI wieku. Nie zabraknie też wielu odniesień do dzisiejszej sceny hip-hopowej.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK