Biletomat Koncerty Gorzów Wielkopolski Paluch • Ostatni Krzyk Osiedla • Gorzów Wlkp

Koncerty: Paluch • Ostatni Krzyk Osiedla • Gorzów Wlkp

Bilety na koncert

Paluch • Ostatni Krzyk Osiedla • Gorzów Wlkp

termin

Pt, 28 Kwiecień 2017 godz. 21:00

miejsce

C-60
Zaułek 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski

organizator

Blood Brothers Art Agency

Bilety


Standard

I pula

dostępna do
Pt, 03 luty 2017 11:53

29 PLN

Wyprzedane


Standard

II pula

dostępna do
Pon, 20 luty 2017 17:32

35 PLN

Wyprzedane


Standard

III pula

dostępna do
Czw, 27 kwie 2017 09:39

40 PLN

Wyprzedane


Standard

IV Pula

dostępna do
Pt, 28 kwie 2017 16:00

45 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Paluch "Ostatni Krzyk Osiedla" Gorzów Wielkopolski!

Paluch

25 listopada 2016 roku nakładem B.O.R. Records ukazał się solowy album Palucha pt. "Ostatni krzyk osiedla". To drugi solowy album rapera w 2016 roku. Pierwszy krążek "10/29" trafił do sklepów 4 marca i utrzymał sie 27 tygodni na liście OLiS pokrywając się platyną.

Materiał nawiązuje swoim tytułem do zespołu AIFAM w którym Paluch działał w latach 2005-2010. "OKO" był to obraźliwy zwrot kierowany do wszystkich oponentów i wrogów, pochodzący z wewnętrznego slangu ekipy.Przez lata działalności w Poznańskim podziemiu zespół nagrał kilka utworów pod tytułem "OKO" czy "OKO Styl".

Po kilku latach od rozpadu grupy Paluch nawiązuje do tego okresu zmieniając delikatnie znaczenie zwrotu OKO i rozwijając je do "Ostatni krzyk osiedla".

"Ostatni krzyk osiedla" jako ostatnie pokolenie pamiętające prawdziwy klimat osiedli na których zawiązywały się przyjaźnie na całe życie, liczyła się szczerość, prawdziwość i relacje face to face a nie tylko internetowe znajomości. Nie oznacza to jednak że materiał w swojej formie będzie klasyczny czy przesiąknięty brzmieniem z lat 90'. To do czego przyzwyczaił nas raper na poprzednich produkcjach to przede wszystkim świeżość brzmienia i to pozostaje bez zmian.Lirycznie album będzie bardziej szorstki od swojego poprzednika z początku 2016 roku. Tematyka utworów porusza problemy społeczne oraz opisuje to jak wygląda miejska dżungla w XXI wieku. Nie zabraknie też wielu odniesień do dzisiejszej sceny hip-hopowej.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.