Biletomat Koncerty Pan Maleńczuk Solo

Koncerty: Pan Maleńczuk Solo

Bilety na koncert

Pan Maleńczuk Solo

termin

Nd, 20 marca 2016 godz. 19:00

miejsce

Blue Note
ul. Kościuszki 79, 61-891 Poznań

organizator

P.W. Events

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Miejsca stojące

Miejsca stojące

dostępna do
Pon, 07 mar 2016 16:47

64 PLN

Wyprzedane


Miejsca siedzące

Miejsca siedzące

dostępna do
Pon, 07 mar 2016 16:47

75 PLN

Wyprzedane 

📄Pan Maleńczuk - powrót do korzeni

Maleńczuk

Maciej Maleńczuk to wyjątkowy artysta na polskiej scenie muzycznej, to artysta z ogromnym dorobkiem. Już 20 marca 2016 roku mamy ogromny zaszczyt zaprosić Państwa na jego solowy koncert w klubie Blue Note w Poznaniu. Ten muzyczny spektakl będzie retrospekcją dotychczasowych dokonań artysty, dokonań nietuzinkowych, często kontrowersyjnych, ale przede wszystkim uwielbianych przez wielu fanów!

Ten solowy spektakl muzyczny Macieja Maleńczuka składa się z zestawu pieśni zarówno ulicznych jak i późniejszych dokonań artysty, które zyskały mu olbrzymią sympatię i popularność wśród bardzo szerokiej publiczności. Bliski i bezpośredni kontakt z widownią , szczery, niezakłócony przekaz tekstu - to po prostu Maleńczuk w czystej postaci. Ten, o którym się mówi: nie do podrobienia, naturalny, dowcipny, czasem brutalny - bo takie właśnie jest życie! Maleńczuk to przede wszystkim artysta nieobliczalny, czym dał się poznać już niejednokrotnie swoim fanom. Tego wieczoru zabierze Was w podróż do korzeni mocnego, szorstkiego i minimalistycznego grania. Tym samym przypomni swoją historię, która ukształtowała jego artystyczną postać, a której początki stanowiły solowe występy na ulicach Krakowa. Te początki nie bez powodu przysporzyły mu przydomek „barda Krakowa”. To jednak nie wszystko! W repertuarze nie zabraknie nowszego okresu twórczości. Na swoim koncie posiada 12 solowych albumów, a dorobek ten zamyka płyta „Tęczowa Swasta” z 2014 roku. Każdy z tych albumów jest wyjątkowy i na swój sposób inny i bez wątpienia pokazują one, że największym atutem Maleńczuka jest wciąż wolność słowa! Najlepszą zapowiedzią tego wieczoru mogą być słowa artysty, który w swoim stylu stwierdza, że „Stęsknionych za barwą mojego głosu – doceniających piękno i siłę moich tekstów, zapraszam na koncerty solowe firmowane tytułem Pan Maleńczuk. Rozwijając się jako artysta życzyłbym sobie by moje fanki i fani rozwijali się razem ze mną, a jak komuś się nie podoba, to niech wypieprza z sali”.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK