Biletomat Koncerty Warszawa Panivalkova

Koncerty: Panivalkova

Bilety na koncert

Panivalkova

termin

Nd, 09 lipca 2017 godz. 20:00

miejsce

GRIZZLY GIN BAR
ul. WILCZA 46, 00-679 Warszawa

organizator

Grizzly Gin Bar / Sznycel Sp. z.o.o. Sp.K

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
So, 08 lip 2017 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

II pula

dostępna do
Nd, 09 lip 2017 16:00

30 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Panivalkova w Warszawie!

Panivalkova

Panivalkova – trzy kobiety, pięć języków i siedem instrumentów. Kijowska grupa Panivalkova zaprezentuje letnią muzykę łączącą indie, etno i pop.

Zespół rozpoczął działalność w 2013 roku za sprawą Iry Luziny. Swoją muzykę określają mianem ,,wrażliwego minimalizmu’’ Tworza teksty, będące kombinacją czułości i ironii. Na scenie robią zamieszanie, swoisty kolorowy szoł, który warto zobaczyć. Śpiewają w języku ukraińskim, rosyjskim, hiszpańskim, angielskim oraz francuskim.

Dziewczyny wzięły udział w ukraińskich eliminacjach do Eurowizji. W tym roku trio wyruszyło po raz pierwszy na europejskie tournee. Odwiedzą Niemcy, Polskę, Holandię, Luksemburg.

Dziewczyny same o sobie: "Nie przejmują się poszukiwaniem "prawidłowego" określenia ich stylu, podczas tworzenia piosenek kierują się wyłącznie swoimi emocjami i własnym wyczuciem smaku. Czują, że akurat takie podejście, a także połączenie w ich muzyce delikatności z ironią przyciąga ludzi i poszerza audytorium słuchaczy w Ukrainie, USA, Rosji i Europie". Czym więcej pracują, tym wyraźniej uświadamiają sobie , że Panivalkova stała się ich drugą naturą (ich alter ego), audialnym wcieleniem wszystkiego co najlepsze w każdej z nich".

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.