Biletomat Koncerty Warszawa Passenger

Koncerty: Passenger

Bilety na koncert

Passenger

termin

Czw, 13 sierpnia 2015 godz. 19:00

miejsce

Klub Palladium
ul. Złota 9, 00-019 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard (miejsca stojące / parter)

I Pula

dostępna do
Czw, 13 sie 2015 16:00

120 PLN

Wyprzedane


Standard (siedzące / balkon)

I Pula

dostępna do
Czw, 13 sie 2015 16:00

140 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Passenger w Warszawie!

Passenger

Agencja Go Ahead z przyjemnością informuje, że w sierpniu do Polski przyjedzie Passenger! Będzie to pierwsza wizyta muzyka w Polsce, związana z promocją albumu „Whispers”. Passengera zobaczyć będzie można 13 sierpnia na scenie warszawskiego Palladium.

Wstęp: 19:00, Koncert 20:00

Muzyk zachwycił słuchaczy na całym świecie akustycznym, gitarowym przebojem „Let Her Go”. Piosenka trafiła do zestawień najpopularniejszych utworów w większości krajów europejskich, w tym także w Polsce. Teledysk do „Let Her Go” na YouTube wyświetlono ponad 500 milionów razy!

W czerwcu ubiegłego roku premierę miała płyta „Whispers”, na której odnaleźć można brzmienia, za które publiczność pokochała Passengera – proste, melodyjne i oparte na gitarze akustycznej.

Passenger to pseudonim i projekt Mike’a Rosenberga, który występuje pod tą nazwą od 2003 roku. Choć początkowo Passenger pozostawał zespołem, w 2009 roku stał się solowym projektem lidera, który tworzy od 16 roku życia.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK