Biletomat Koncerty PchamyTenSyf - 10th Anniversary Event, Bisz/Elhuana, B.O.K, Azja

Koncerty: PchamyTenSyf - 10th Anniversary Event, Bisz/Elhuana, B.O.K, Azja

Bilety na koncert

PchamyTenSyf - 10th Anniversary Event, Bisz/Elhuana, B.O.K, Azja

termin

Śr, 26 grudnia 2018 godz. 20:00

miejsce

Estrada StageBar
Dworcowa 51, Bydgoszcz

organizator

Agencja Promocyjna Everysound

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 30 lis 2018 23:59

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 26 gru 2018 15:00

40 PLN

Wyprzedane 

📄PchamyTenSyf - 10th Anniversary Event, Bisz/Elhuana, B.O.K, Azja

Bisz/Elhuana, B.O.K, Azja

PchamyTenSyf - 10th Anniversary Event, Bisz/Elhuana, B.O.K, Azja

PchamyTenSyf - idea, którą wszyscy z nią związani kierują się, świadomie bądź nie, od początku swojej działalności. Zwerbalizowana w numerze o tym samym tytule z 2010 roku. Dziś funkcjonująca także jako wydawnictwo, nierozerwalnie związana i kojarzona z formacją B.O.K, Biszem oraz ByDGoską sceną hiphopową. Tak można by oficjalnie zdefiniować hasło PTS, które od lat nam towarzyszy. Do tej pory nie obchodziliśmy oficjalnie żadnych rocznic związanych z naszą działalnością i ze sporym zaskoczeniem uświadomiliśmy sobie że w 2018 roku mija 10 lat od premiery albumu Ballady Hymny i Hity, na którym swoje siły połączyli Bisz, Oer i Kay i od którego tak naprawdę zaczęła się nasza wspólna droga, droga która zaowocowała pięcioma wspólnymi albumami i sporym powiększeniem się naszego składu osobowego.

Tak więc postanowiliśmy zaprosić wszystkich którzy od lat są z nami, utożsamiają się z naszą ideą oraz wiernie nam kibicują na rocznicowy event do klubu Estrada w tradycyjnym już, świąteczno, noworocznym terminie, aby we wspólnym gronie spojrzeć wstecz i przy znajomych dźwiękach podsumować ten etap naszej drogi i wspólnie rozpocząć nowy.

Podczas wydarzenia publiczność będzie miała wyjątkową okazję po raz pierwszy usłyszeć na żywo płytę Bisza i Elhuany "Ukryte w śniegu". Grudniowa aura i klimatyczne wnętrze Estrady z pewnością podkreślą charakterystyczną atmosferę materiału, a Bisz i Elhuana wrócą na scenie do czasów podziemnych nagrań i brudnych brzmień.

B.O.K przygotuje przekrojowy materiał i zabierze Was w krótka podróż w czasie aby zamknąć całość numerami z ostatniego albumu Symetria. Na scenie Estrady wspierać nas będzie także Azja oraz Dj'e związani z PchamyTenSyf.

Miejsce: Estrada
Termin: 26.12.2018
Start: 20:00

Bilety są dostępne jedynie online, możecie je łapać na platformie www.biletomat.pl Ilość biletów ściśle ograniczona.

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK