Biletomat Koncerty PchamyTenSyf - 10th Anniversary Event, Bisz/Elhuana, B.O.K, Azja

Koncerty: PchamyTenSyf - 10th Anniversary Event, Bisz/Elhuana, B.O.K, Azja

Bilety na koncert

PchamyTenSyf - 10th Anniversary Event, Bisz/Elhuana, B.O.K, Azja

termin

Śr, 26 grudnia 2018 godz. 20:00

miejsce

Estrada StageBar
Dworcowa 51, Bydgoszcz

organizator

Agencja Promocyjna Everysound

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 30 lis 2018 23:59

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 26 gru 2018 15:00

40 PLN

Wyprzedane 

📄PchamyTenSyf - 10th Anniversary Event, Bisz/Elhuana, B.O.K, Azja

Bisz/Elhuana, B.O.K, Azja

PchamyTenSyf - 10th Anniversary Event, Bisz/Elhuana, B.O.K, Azja

PchamyTenSyf - idea, którą wszyscy z nią związani kierują się, świadomie bądź nie, od początku swojej działalności. Zwerbalizowana w numerze o tym samym tytule z 2010 roku. Dziś funkcjonująca także jako wydawnictwo, nierozerwalnie związana i kojarzona z formacją B.O.K, Biszem oraz ByDGoską sceną hiphopową. Tak można by oficjalnie zdefiniować hasło PTS, które od lat nam towarzyszy. Do tej pory nie obchodziliśmy oficjalnie żadnych rocznic związanych z naszą działalnością i ze sporym zaskoczeniem uświadomiliśmy sobie że w 2018 roku mija 10 lat od premiery albumu Ballady Hymny i Hity, na którym swoje siły połączyli Bisz, Oer i Kay i od którego tak naprawdę zaczęła się nasza wspólna droga, droga która zaowocowała pięcioma wspólnymi albumami i sporym powiększeniem się naszego składu osobowego.

Tak więc postanowiliśmy zaprosić wszystkich którzy od lat są z nami, utożsamiają się z naszą ideą oraz wiernie nam kibicują na rocznicowy event do klubu Estrada w tradycyjnym już, świąteczno, noworocznym terminie, aby we wspólnym gronie spojrzeć wstecz i przy znajomych dźwiękach podsumować ten etap naszej drogi i wspólnie rozpocząć nowy.

Podczas wydarzenia publiczność będzie miała wyjątkową okazję po raz pierwszy usłyszeć na żywo płytę Bisza i Elhuany "Ukryte w śniegu". Grudniowa aura i klimatyczne wnętrze Estrady z pewnością podkreślą charakterystyczną atmosferę materiału, a Bisz i Elhuana wrócą na scenie do czasów podziemnych nagrań i brudnych brzmień.

B.O.K przygotuje przekrojowy materiał i zabierze Was w krótka podróż w czasie aby zamknąć całość numerami z ostatniego albumu Symetria. Na scenie Estrady wspierać nas będzie także Azja oraz Dj'e związani z PchamyTenSyf.

Miejsce: Estrada
Termin: 26.12.2018
Start: 20:00

Bilety są dostępne jedynie online, możecie je łapać na platformie www.biletomat.pl Ilość biletów ściśle ograniczona.

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl