Biletomat Koncerty Sopot Peran Van Dijk

Koncerty: Peran Van Dijk

Bilety na koncert

Peran Van Dijk

termin

So, 09 lipca 2016 godz. 21:00

miejsce

Scena
Al. Franciszka Mamuszki 2 , Sopot

organizator

Antrakt sp. z.o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


VIP

I pula

dostępna do
So, 09 lip 2016 18:00

70 PLN

Wyprzedane


Standard

I pula

dostępna do
So, 09 lip 2016 18:00

29 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Peran Van Dijk w sopockiej Scenie!

Peran Van Dijk

Peran van Dijk rozpoczął swoja karierę w 1997 roku w Amsterdamie. Pierwsze kawałki tworzył w bardzo znanym klubie na całym świecie o nazwie iT. DJ zajmował się także produkcją muzyki klubowej i zarazem promował swoje umiejętności w Europie. Peran dzięki temu, że muzyka "trance" stała się bardzo popularna na całym świecie zyskiwał coraz większą sławę.

W 1999 roku Peran van Dijk wpadł na pomysł aby wyruszyć w podróż dookoła świata. DJ za sprawą tworzenia remixów dla znanych artystów, mógł bez problemu pokazywać się w wielu miastach jako Amsterdamski producent i DJ . Wyprawę zaczął w znanym mieście w USA a mianowicie Los Angeles którą kontynuował m.in. Azji, Izraelu, Niemczech, Japonii, Południowej Ameryce,Hiszpanii, Polsce i trwa do dnia dzisiejszego.

W 2000 roku stworzył wraz z DJ Jean’em utwór „Let yourself go”, dał im dużą sławę, ten kawałek utrzymywał się dosyć długo na listach przebojów muzyki "dance". Rok później Peran zaskoczył wszystkich którzy w niego wątpili wydając utwór „Good time", który był bardzo wysoko na brytyjskiej liście TOP 40. Ten kawałek do dziś jest uważany za hymn muzyki "Trance".

DJ gra zazwyczaj przy dużej publiczności np. Europejskie festiwale itp..Występował on również kilka razy w Polsce na takich wydarzeniach muzycznych jak Beach Party Sopot,Sunrise Festiwal 2004 czy Amsterdam Dance Mission 2004. Peran van Dijk chce dalej się rozwijać w świecie muzyki i myśli o wyjazdach do Państw których jeszcze nie zdążył odwiedzić, oraz o nowych utworach.
http://www.djperan.com/
https://www.youtube.com/watch?v=ONNmaacobeA
https://www.youtube.com/user/djperanvideo
https://www.youtube.com/watch?v=zY6IRK6REyE
https://www.youtube.com/watch?v=XngwfDg3ip4

SALA KLUBOWA
DJ STAGE

Na 2 parkietach usłyszycie Waszą ulubioną muzykę, w barze napijecie się wyśmienitych drinków, a na podestach sceny klubowej zadebiutują nasze gorące tancerki!

>> !!! IMPREZA ROKU W SOPOCIE !!! <<

• 2 sceny
• mega nagłośnienie
• wizualizacje
• lasershow
• gorące tancerki
• piękne hostessy
• oraz wiele, wiele więcej!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK