Biletomat Koncerty PEZET KOKA TOUR

Koncerty: PEZET KOKA TOUR

Bilety na koncert

PEZET KOKA TOUR

termin

So, 22 października 2016 godz. 20:00

miejsce

Klub Stodoła
ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

organizator

Stodoła

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 12 paź 2016 09:02

47 PLN

Wyprzedane 

📄Pezet powraca!

Pezet

Timetable:
19:00 - otwarcie drzwi
20:00 - rozpoczęcie koncertu

PEZET KOKA TOUR

Trzy lata musieliśmy czekać na jego powrót do występów. Doczekaliśmy się. Już 22 października kultowy polski raper, Pezet, pojawi się na deskach warszawskiej Stodoły.

Występ w stołecznym klubie otwiera całą trasę koncncertową Artysty. Podczas koncertu w Stodole w ramach PEZET KOKA TOUR możecie spodziewać się oprócz ognia na scenie specjalnie przygotowanej limitowanej kolekcji KOKA dostępnej tylko w klubie, wizualizacji i innych atrakcji, o których będziemy informwoać niebawem.

Twórczość Pezeta na stałe odcisnęła piętno w historii polskiego rapu. Ma on w swoim dorobku trzy płyty nagrane wspólnie z Onarem w formacji Płomień 81, dwie stworzone wspólnie z Mikołajem „Noonem” Bugajakiem, dwa albumy solowe oraz płytę nagraną wspólnie z bratem – Małolatem. Do tego dwie nominacje do Fryderyka – pierwszą za wydany w 2004 roku album zatytułowany „Muzyka poważna”, a drugą za solową płytę pod tytułem „Muzyka rozrywkowa” (2007). Dwie ostatnie płyty studyjne nagrane przez Pezeta uzyskały status Złotej – był to album nagrany wspólnie z bratem Małolatem, „Dziś w moim mieście”, z października 2010 oraz „Radio Pezet”, wydany w  2012 roku.
Pezet poza udaną karierą muzyczną rozwija się także w innych dziedzinach. Był prezenterem stacji telewizyjnej VIVA i RBL.TV. Od 2011 roku prowadzi wytwórnię muzyczną Koka Beats, jest także właścicielem marki odzieżowej Koka.

Tak naprawdę jednak wielkiego powrotu Pezeta nie ma potrzeby reklamować – prawie milion fanów na profilu facebookowym artysty nie może się mylić. Część z nich już 22 października będzie mogła ponownie zobaczyć na żywo legendarnego rapera w Klubie Stodoła.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK