Biletomat Koncerty Poznań Piano Day Poznań: Hogni x Michał Kmieciak

Koncerty: Piano Day Poznań: Hogni x Michał Kmieciak

Bilety na koncert

Piano Day Poznań: Hogni x Michał Kmieciak

termin

Nd, 29 marca 2020 godz. 20:00

miejsce

Scena na Piętrze
ul. Masztalarska 8, 61-767 Poznań

organizator

TBA MUSIC

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Kategoria I

I PULA

dostępna do
Pt, 13 mar 2020 10:31

69 PLN

Wyprzedane


Kategoria II

I PULA

dostępna do
Pt, 13 mar 2020 10:31

59 PLN

Wyprzedane


Kategoria III

I PULA

dostępna do
Pt, 13 mar 2020 10:31

49 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Uwaga! Wydarzenie odwołane!

Högni, Michał Kmieciak

Wstęp: 19:00
Koncerty: 20:00

Zapraszamy na kolejną edycję Piano Day Poznań! W 2020 gościem specjalnym będzie islandzki muzyk Högni, znany z formacji GusGus i Hjaltalín. Obok niego wystąpi poznański artysta, który od lat stoi za inicjatywą Piano Day - Michał Kmieciak! Wydarzenie organizowane jest przy współpracy z Estrada Poznańska!

Högni - wokalista legendarnej islandzkiej grupy GusGus zadebiutował w 2017 roku pięknym, solowym krążkiem „Two Trains” w barwach wytwórni Erased Tapes. W swoim rodzinnym kraju stawiany jest obok taki artystów jak Sigur Sigur Rós, GusGus czy Björk. Ma na koncie podwójne „Icelandic Music Awards”, czyli islandzki odpowiednik „Grammy” jako „najlepszy debiutant” i „najlepszy twórca piosenek”. Solowo oraz z zespołami GusGus i Hjaltalín kilkukrotnie występował w Polsce, wyprzedając koncerty w największych miastach.

Michał Kmieciak - Artysta jest jednym z pierwszych polskich reprezentantów nurtu contemporary classical. W 2016 roku wydał debiutancki album „Love Lost”. Specjalizuje się w melancholijnej, pełnej emocji muzyce, która zaciera granice pomiędzy współczesną klasyką, popem i muzyką filmową. Wielkimi krokami zbliża się zaplanowana na 2020 rok premiera drugiego albumu Michała Kmieciaka. Podczas tegorocznej edycji Piano Day będzie można posłuchać przedpremierowo jej fragmentów, jak i specjalnie przygotowanych na te okazje kompozycji.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie Wydarzenia Odwołane

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK