Biletomat Koncerty Piękni i Młodzi

Koncerty: Piękni i Młodzi

Bilety na koncert

Piękni i Młodzi

termin

Pt, 21 października 2016 godz. 21:00

miejsce

Lucky Star
Broniewskiego 90, 87-100 Toruń

organizator

Lucky Star

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 20 paź 2016 23:59

25 PLN

Wyprzedane 

📄Piękni i Młodzi w Toruniu!

Piękni i Młodzi

Start imprezy: 21:00
Start koncertu: 23:00

Piękni i Młodzi to jeden z najbardziej rozchwytywanych zespołów Disco Polo. Ta zaledwie trzyosobowa grupa niemal szturmem zdobyła serca słuchaczy takimi utworami jak „Niewiara”, „Kocham się w Tobie”, czy „Ona jest taka cudowna”.

Daniel Wilczewski oraz małżeństwo Dawid i Magda Narożni tworzący zespół Pięknych i Młodych odnieśli sukces w ciągu zaledwie 4 lat. W tym czasie oprócz występów na scenie zespół wziął udział w siódmej edycji programu Must Be the Music. Tylko muzyka w którym awansował do finału jako pierwszy zespół disco-polowy w historii programu. Utworem, który w sposób szczególny rozsławił grupę był kawałek pt. „Niewiara”. Piosenka ta uzyskała tytuł „hitu 2013” w plebiscycie zorganizowanym przez radio internetowo Disco Polo Party i stację TV.DISCO. Rok później (2014) Piękni i Młodzi zostali zwycięzcami konkursu Hit Lata na Festiwalu w Kobylnicy, zaś w roku 2016 roku z piosenką "Na serca dnie" kandydowali do Polskich preselekcji konkursu Eurowizji.

21 października Piękni i Młodzi wystąpią na deskach toruńskiego klubu Lucky Star rozpoczynając tym samym cykl comiesięcznych koncertów w ramach piątkowych imprez Disco Polo Najt.
Będzie pięknie, młodo i energicznie.

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK