Biletomat Koncerty Piękni i Młodzi

Koncerty: Piękni i Młodzi

Bilety na koncert

Piękni i Młodzi

termin

Pt, 21 października 2016 godz. 21:00

miejsce

Lucky Star
Broniewskiego 90, 87-100 Toruń

organizator

Lucky Star

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 20 paź 2016 23:59

25 PLN

Wyprzedane 

📄Piękni i Młodzi w Toruniu!

Piękni i Młodzi

Start imprezy: 21:00
Start koncertu: 23:00

Piękni i Młodzi to jeden z najbardziej rozchwytywanych zespołów Disco Polo. Ta zaledwie trzyosobowa grupa niemal szturmem zdobyła serca słuchaczy takimi utworami jak „Niewiara”, „Kocham się w Tobie”, czy „Ona jest taka cudowna”.

Daniel Wilczewski oraz małżeństwo Dawid i Magda Narożni tworzący zespół Pięknych i Młodych odnieśli sukces w ciągu zaledwie 4 lat. W tym czasie oprócz występów na scenie zespół wziął udział w siódmej edycji programu Must Be the Music. Tylko muzyka w którym awansował do finału jako pierwszy zespół disco-polowy w historii programu. Utworem, który w sposób szczególny rozsławił grupę był kawałek pt. „Niewiara”. Piosenka ta uzyskała tytuł „hitu 2013” w plebiscycie zorganizowanym przez radio internetowo Disco Polo Party i stację TV.DISCO. Rok później (2014) Piękni i Młodzi zostali zwycięzcami konkursu Hit Lata na Festiwalu w Kobylnicy, zaś w roku 2016 roku z piosenką "Na serca dnie" kandydowali do Polskich preselekcji konkursu Eurowizji.

21 października Piękni i Młodzi wystąpią na deskach toruńskiego klubu Lucky Star rozpoczynając tym samym cykl comiesięcznych koncertów w ramach piątkowych imprez Disco Polo Najt.
Będzie pięknie, młodo i energicznie.

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK