Biletomat Koncerty Poznań PIOTR BUKARTYK

Koncerty: PIOTR BUKARTYK

Bilety na koncert

PIOTR BUKARTYK

termin

So, 10 września 2016 godz. 20:00

miejsce

Centrum Kultury Zamek
Święty Marcin 80/82, 61-001 Poznań

organizator

IMPRESARIAT MUZYCZNY „DUO”

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Siedzące numerowane

I pula

dostępna do
So, 10 wrz 2016 16:30

59 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄PIOTR BUKARTYK w Poznaniu!

PIOTR BUKARTYK

Artysta z ogromnym poczuciem humoru, doskonałym refleksem, trafną puentą, genialnym poczuciem humoru i z mega pozytywną energią. Jego satyryczne postrzeganie świata jest niezwykle trafne a jego teksty to mistrzostwo świata.

Do tego niebanalne brzmienie muzyczne – wszystko stanowi doskonałej jakości recital muzyczno – satyrycznyJ

Jako że Piotr Bukartyk jest również artystą kabaretowym i konferansjerem dlatego jego występ gwarantuje świetny kontakt z publicznością.

Oto krótka charakterystyka tego niezwykłego Artysty:

- właściwie też stand-uper, tyle że sit-downer. Autor z własnym krzesłem – siada i gada. No i gra, głównie to, co sam wymyśli.

- Oficjalnie autor – kompozytor, a tak naprawdę zwyczajny układacz piosenek, posługujący się gitarą, tenorem umiarkowanie bohaterskim, bądź sopranem koloraturowym domowej roboty.

- Układa jedną piosenkę tygodniowo – w czwartek wieczorem. W piątek rano premiera w radiowej Trójce, w audycji Wojciecha Manna. I tak od ośmiu lat.

- Co jakiś czas wybiera parę numerów i robi z tego płytę. Sprzedają się przyzwoicie.

- Koncertuje solo, w duecie (druga gitarka), trio (druga gitarka plus Hammond), kwartecie (j.w. plus bas), lub z całym bandem (j.w. plus bębny). Są na to dowody w postaci dwóch płyt koncertowych – jedna ze studia im. Agnieszki Osieckiej, druga z dużej sceny festiwalu Woodstock     2012 (DVD)

- Swoje piosenki wypożycza znajomym ( Łobaszewska, Pakosińska, Zamachowski ). Brzmią wtedy bardzo ładnie.

- Prócz tego, co powyżej, bywał redaktorem (PR pr. III), aktorem (teatr RAMPA), konferansjerem. Bogate doświadczenie życiowe - handel wędzoną rybą, wróżenie z ręki lub nogi, połykanie ognia za zaliczeniem pocztowym, czarny pas w feng shui J.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK