Biletomat Koncerty Piotr Zioła

Koncerty: Piotr Zioła

Bilety na koncert

Piotr Zioła

termin

Śr, 12 października 2016 godz. 19:30

miejsce

Blue Note
ul. Kościuszki 79, 61-891 Poznań

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 11 paź 2016 23:59

35 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 12 paź 2016 16:00

40 PLN

Wyprzedane 

📄Piotr Zioła w Blue Note!

Piotr Zioła

wejście: 19:30
start: 20:30

Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na cykl Koncertowa Jesień! Jak co roku w Poznaniu między październikiem a grudniem zobaczyć będzie można kluczowych artystów rodzimej sceny, jak i gwiazdy zagraniczne. Z roku na rok Koncertowa Jesień zapowiada się coraz ciekawiej, a w jej ramach odbędzie się kilkanaście koncertów! Piotr Zioła przyjedzie do Poznania w październiku! Wokalistę zobaczyć będzie można 12 października w klubie Blue Note.

Piotr Zioła po występie w programie X-Factor w 2013 roku podpisał kontrakt z wytwórnią, czego skutkiem jest album „Revolving Door”, który utrzymany jest w klimacie amerykańskiej muzyki lat 50. i 60. Na płycie usłyszeć możemy gościnnie artystów takich jak Gaba Kulka, Natalia Przybysz czy Karolina Kozak, a promują ją utwory „W ciemno” i „Podobny”, które wdarły się Listę Przebojów Trójki i Listę Przebojów Radia ZET. Młody artysta ma również na koncie utwór „Przyjmij brak”, w którym do współpracy wraz z Justyną Święs zaprosił go zespół RYSY. Koncertowo Piotr Zioła pojawił się w 2015 roku na festiwalu Enea Spring Break w Poznaniu i Europejskich Targach Muzycznych w Poznaniu, w tym roku na Open’er Festival, a także wiele innych występów.

Zapraszamy!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK