Biletomat Koncerty Piwnica Pod Baranami - 60-lecie Kolędy i Pastorałki „Dla Miasta i Świata”

Koncerty: Piwnica Pod Baranami - 60-lecie Kolędy i Pastorałki „Dla Miasta i Świata”

Bilety na koncert

Piwnica Pod Baranami - 60-lecie Kolędy i Pastorałki „Dla Miasta i Świata”

termin

Wt, 20 grudnia 2016 godz. 19:00

miejsce

CKK JORDANKI
Al. Solidarności 1-3, Toruń

organizator

Grupa Seraf

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Strefa C

Strefa C

dostępna do
Wt, 20 gru 2016 16:00

85 PLN

Wyprzedane


Strefa B

Strefa B

dostępna do
Wt, 20 gru 2016 16:00

110 PLN

Wyprzedane


Strefa A

Strefa A

dostępna do
Wt, 20 gru 2016 16:00

135 PLN

Wyprzedane 

📄Piwnica Pod Baranami - 60-lecie Kolędy i Pastorałki „Dla Miasta i Świata”

Słowem, które najlepiej opisuje tradycyjny Piwniczny koncert świąteczny jest „magia”. Już sam tytuł koncertu jest zimowy i magiczny, otula słuchacza niezwykłą tajemnicą. Muzyka od samego początku wprowadza słuchacza w tajemniczy świat a kolejne etapy widowiska muzycznego odkrywają 60-letnią historię Krakowskiej legendy. Wszystko to potęguje fakt, iż Piwnica obchodzi w tym roku jubileusz 60-lecia, co każe spodziewać się dodatkowych niespodzianek na koncercie.

Kraków, mgła, śnieg, kolędnicy, galicyjskie wino to obrazy, które zimową porą towarzyszą Świątecznym koncertom Piwnicy Pod Baranami. Spektakle legendarnej Piwnicy gromadzą od wielu lat tysiące widzów pragnących zatopić się w nastrój krakowskiej cyganerii i magiczny świat sztuki. Zespół Piwnicy rozpoczął sześćdziesiąty sezon swojej działalności kultywując w swoim przesłaniu najlepsze wzorce europejskiego kabaretu, rodzimych teatrzyków przedwojnia, jak i tego bardziej współczesnego. Wszystkie utwory to oryginalne kompozycje Jana Kantego Pawluśkiewicza, Zygmunta Koniecznego, Andrzeja Zaryckiego, Zbigniewa Preisnera, do tekstów Dymnego, Nowaka, Długosza, Wójtowicza i innych. Ten niezwykły występ - który już od 20 lat przygotowują twórcy i kompozytorzy związani z Piwnicą, co roku prezentując nowy repertuar - będziemy mieli okazję obejrzeć w wykonaniu ponad 30 osobowej grupy artystów, gwiazd i muzyków Piwnicy pod Baranami.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK