Biletomat Koncerty Piwnica Pod Baranami - Kolędy i Pastorałki "Dla Miasta i Świata

Koncerty: Piwnica Pod Baranami - Kolędy i Pastorałki "Dla Miasta i Świata

Bilety na koncert

Piwnica Pod Baranami - Kolędy i Pastorałki "Dla Miasta i Świata

termin

Wt, 10 stycznia 2017 godz. 19:00

miejsce

Narodowe Forum Muzyki
Plac Wolności 1, 50-071 Wrocław

organizator

Grupa Seraf

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Strefa C

Strefa C

dostępna do
Wt, 10 sty 2017 16:00

90 PLN

Wyprzedane


Strefa A

Strefa A

dostępna do
Wt, 10 sty 2017 16:00

150 PLN

Wyprzedane 

📄Piwnica Pod Baranami - Kolędy i Pastorałki "Dla Miasta i Świata"

Słowem, które najlepiej opisuje tradycyjny Piwniczny Koncert Świąteczny jest „magia”. Zimowy i magiczny tytuł "Dla Miasta i Świata" otula słuchacza niezwykłą tajemnicą. 

Muzyka od pierwszych nut wprowadza w eteryczny i niepowtarzalny świat tworzony przez Artystów "Piwnicy pod Baranami", a kolejne utwory odkrywają 60-letnią historię krakowskiej legendy. 

Wyjątkowość tegorocznego świątecznego koncertu potęguje fakt, iż "Piwnica pod Baranami" rozpoczęła huczne obchody jubileuszu 60-lecia swojego istnienia, co pozwala spodziewać się premier i niespodzianek.

Kraków, mgła, śnieg, kolędnicy, grzane galicyjskie wino korzenne to obrazy, które zimową porą towarzyszą Świątecznym Koncertom "Piwnicy Pod Baranami". 

Spektakle legendarnej Piwnicy gromadzą od wielu lat tysiące widzów pragnących poczuć nastrój krakowskiej cyganerii i zatopić się w magiczny świat sztuki.

Zespół "Piwnicy pod Baranami" rozpoczął sześćdziesiąty sezon swojej działalności kultywując najlepsze wzorce europejskiego i rodzimego przedwojennego kabaretu literackiego, dodając Ten niezwykły zimowy występ - który już od 20 lat przygotowują twórcy i kompozytorzy związani z krakowskim kabaretem, co roku prezentując nowy repertuar - będziemy mieli okazję obejrzeć w wykonaniu ponad 30 osobowej grupy artystów, gwiazd i muzyków "Piwnicy pod Baranami". współczesny muzyczny komentarz otaczającej nas rzeczywistości.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!