Biletomat Koncerty Powerwolf + Battle Beast

Koncerty: Powerwolf + Battle Beast

Bilety na koncert

Powerwolf + Battle Beast

termin

Czw, 11 lutego 2016 godz. 18:30

miejsce

Kwadrat
Stanisława Skarżyńskiego 1, 31-866 Kraków

organizator

Knock Out Productions

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 10 lut 2016 23:59

85 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 11 lut 2016 15:00

100 PLN

Wyprzedane 

📄Powerwolf zagra w Krakowie

Powerwolf + Battle Beast

Knock Out Productions prezentuje mroczne historie pełne wilkołaków, dawno zapomnianych istot i metalowego humoru, w których czuć ducha Kinga Diamonda czyli trzy koncerty rewelacji powermetalu – Powerwolf. Niemiecka formacja zagra 11.02 w krakowskim Kwadracie, 12.02 w gdańskim B90, 13.02 w warszawskiej Progresji.

Wejście: 18:30
Start: 19:00

Headliner

POWERWOLF (Niemcy) power metal:
Wyglądają groźnie w wojowniczych makijażach, ale grają świetny, melodyjny power metal, do jakiego niemieckie zespoły przez lata przyzwyczaiły cały świat. Powerwolf zawył po raz pierwszy w 2003 roku, kiedy bracia, basista Charles i gitarzysta Matthew, Greywolf, postanowili pracować na własną rękę, nie zaś w kapeli Flowing Tears, w której dotychczas działali. Wkrótce potem dołączył do nich klawiszowiec Falk Maria Schlegel. Do dziś ta trójka stanowi trzon pięcioosobowej watahy z Saarbrücken.

Przez kilkanaście lat Powerwolf stworzył własny, charakterystyczny styl, w którym powermetalowe elementy całkiem zgrabnie mieszają się z gotycką, mroczną aurą i przerażającymi opowieściami, a wszystko poparte jest znakomitym warsztatem muzyków. Latem 2015 roku Wilk wydał na świat szósty studyjny materiał, „Blessed & Possessed”, nagrany w słynnym szwedzkim studiu Fredman. Jego będzie promować na koncertach. Płytę zwiastowała kapitalna kompozycja „Army Of The Night”, do której Niemcy w pięknym kościele zrealizowali klip. Piosenka jest mistyczna i bombastyczna, jak cała twórczość Powerwolf. Jeśli ktoś w power metalu szuka czegoś więcej niż czarownic i smoków, dobrym rozwiązaniem jest sięgnięcie po twórczość tej kapeli.

Sprawdź, jeśli lubisz: Sabaton, Running Wild, Primal Fear, Lonewolf, Kind Diamond…

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty Powerwolf

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK