Biletomat Koncerty POWIDZ JAM FESTIWAL: ANIA DĄBROWSKA

Koncerty: POWIDZ JAM FESTIWAL: ANIA DĄBROWSKA

Bilety na koncert

POWIDZ JAM FESTIWAL: ANIA DĄBROWSKA

termin

Nd, 23 lipca 2017 godz. 19:00

miejsce

Park Łazienkowski
ul. Bilskiego 7, 62-430 Powidz

organizator

Good Taste Production sp. z o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard (miejsca stojące)

Standard (miejsca stojące)

dostępna do
Pon, 26 cze 2017 12:21

49 PLN

Wyprzedane


Standard (miejsca stojące)

Standard (miejsca stojące)

dostępna do
Nd, 23 lip 2017 12:00

59 PLN

Wyprzedane 

📄Ania Dąbrowska gwiazdą Powidz Jam Festiwal

ANIA DĄBROWSKA

Ania Dąbrowska jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich piosenkarek ostatniej dekady. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka nagrała dotychczas pięć płyt, z których każda uzyskał status Platynowej Płyty: Łącznie sprzedała ponad 200 000 egzemplarzy.

Jest laureatką ośmiu Fryderyków, a także wielu innych nagród branżowych. 

„Dla naiwnych marzycieli” to przełomowy album Artystki, na który fani czekali wyjątkowo długo, bo aż 4 lata. Płyta zapowiadana była jako podsumowanie pewnego okresu w życiu i początek zupełnie czegoś nowego, współpraca z nową ekipą i absolutnie nowy materiał. Czy artystka sprostała oczekiwaniom? Jest to pytanie, na które można udzielić tylko jednej odpowiedzi – twierdzącej. 

Płyta „Dla naiwnych marzycieli” zadebiutowała na pierwszym miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży już w dniu premiery czyli 4 marca 2016. Od tego momentu Ania Dąbrowska nie schodzi z OLiSu i jak widać, nadal nie ma takiego zamiaru! 
Album od pół roku stale utrzymuje się w czołówce wśród 10 najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Wyróżniony został przez ZPAV statusem Platynowej Płyty, singiel „W głowie” również pokrył się Platyną, a nominowany do Fryderyka utwór „Nieprawda” zyskał Złoto. 

Do stacji radiowych trafił niedawno trzeci singiel zatytułowany „Poskładaj mnie”. Tak jak każdym poprzednim singlem wokalistka wprowadza słuchaczy w dobry nastrój, nie tylko pozytywną melodią, ale również swoim głosem, który od zawsze działa jak najlepszy lek. 

18 listopada ukazało się specjalne wydanie winylowe płyty „Dla naiwnych marzycieli”! ‎

Regulamin imprezy: http://www.goodtaste.pl/regulamin/#

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK